banner851

banner614

ÜNİVERSİTEDE ŞAMPİYONLUK SEVİNCİ

Düzce Üniversitesi öğrencisinden büyük başarı! Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümü öğrencisi Busenaz Çakıroğlu, Nevşehir’de Türkiye Boks Federasyonu tarafından düzenlenen 650 kadın sporcunun katıldığı şampiyonada, Türkiye şampiyonu oldu.

banner619
Spor 30.01.2018, 10:41 30.01.2018, 17:12
434

Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü 4. sınıf öğrencisi Busenaz Çakıroğlu, Türkiye Boks Federasyonu tarafından Nevşehir'de düzenlenen şampiyonada, Türkiye Şampiyonu olarak büyük bir başarıya daha imza attı.650 kadın sporcunun katıldığı Kadınlar Türkiye Boks Şampiyonası'nda rakiplerini mağlup ederek 51 kilogramda büyük kadınlar Türkiye Şampiyonu olan Düzce Üniversitesi öğrencisi Busenaz Çakıroğlu, başarılarla dolu kariyerine bir yenisini ekleyerek Düzce Üniversitesi'nin gururu oldu. Zorlu müsabakalar sonucunda tüm rakiplerini geride bırakarak şampiyonluk sevinci yaşayan Busenaz Çakıroğlu, Düzce Üniversitesi'ni başarıyla temsil etti.

Haber: Ö. YILMAZ

Yorumlar (3)
hsn 4 yıl önce
helal busenaz.. başarılar diliyorum spor hayatında..
hanife gür 4 yıl önce
Busenaz kardeşimizi ve onu çalıştıran hocalarını destekleyenlerini tebrik eder başarılarının devamını dilerim...Düzcemizin adını,böylesi bir başarıda adını duyurduğu içinde teşekkürler.
Kazım Karabekir 4 yıl önce
Helal olsun kardeşime.Bakın bu düzcesporu kapatın farklı alanlara para harcayın bi ara basket iyiydi oda patladı.Bu spor dallarında mümkünse düzce il olarak hiç bir spor dalına katılmasın hep rezil.ALLAH’tan üni varda mandalyalar geliyor :)