15-17 Ağustos 2023 tarihleri arasında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Kastamonu'da yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi Osman Bayraktar Sezonu Oryantiring Türkiye Şampiyonası'nda Düzce sporcusu Zeynep Şeyma Arslan büyük başarı elde etti.

10 BİN 430 YATAK KAPASİTESİ VAR 10 BİN 430 YATAK KAPASİTESİ VAR

ZEYNEP ŞEYMA

Zeynep Şeyma Arslan, Anadolu Yıldızlar Ligi Osman Bayraktar Sezonu Oryantiring Türkiye Şampiyonası Yıldız Kızlarda birinci oldu.

Düzce Belediyesi Spor Akademisinin milli sporcusu Yağızhan Mustafa Ödemiş, Edirne’de düzenlenen 15 Temmuz Şehitleri 6.  Açık Balkan Wushu Kung Fu şampiyonasında kendi kategorisinde Balkan Şampiyonu oldu.

Son olarak 14/17 Ağustos tarihlerinde Edirne’de düzenlenen 15 Temmuz Şehitler 6.  Açık Balkan Wushu Kung Fu şampiyonasına katılan milli sporcu Yağızhan Mustafa Ödemiş, büyük erkek Taolu kategorisinde başarı örneği sergileyerek Balkan Şampiyonu oldu.

Wushu Milli Takım ve Düzce Belediyesi Spor Akademisi Antrenörü olan annesi Ayşegül Ödemiş eşliğinde şampiyonaya hazırlanan, Balkan ve Avrupa Şampiyonluğu apoletleri bulunan milli sporcumuz Yağızhan, 15 ülkeden bin 1150 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen son şampiyonada elde ettiği derece ile Düzce’nin adının bir kez daha duyulmasını sağladı.