Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne atanmasının ardından uyuşturucu ile mücadele çalışmaları başta olmak üzere, asayiş olaylarının engellenmesinde büyük başarı sağlayan İbrahim Ergüder’in sınıf öğretmeni olan eşi Şule Ergüder de yürüttüğü sosyal çalışmalarla adından söz ettiriyor.

381517856_122131511564009274_4616222140519043574_n

Görev yaptığı illerde sık sık yaptığı sosyal yardım faaliyetleri ile gündeme gelen Şule Ergüder, polis eşlerini kaynaştırıcı etkinliklerde bir araya getiriyor. Yardımlaşma ve dayanışma amacıyla her ilde kurulu bulunan Polis Eşleri Derneği (POLED)’nin etkin şekilde hizmet vermesi için Düzce’de de harekete geçen Şule Ergüder, Düzce Polis Evi’nde düzenlenen Polis Eşleri Derneği (POLED) Toplantısı’na başkanlık etti.

Eşi İbrahim Ergüder’in Düzce’de göreve başlamasının ardından POLED Şube Başkanı seçilen Şule Ergüder başkanlığında düzenlenen toplantıda, derneğin faaliyetleri ve yapılacak çalışmalar masaya yatırıldı.

Düzce’de kadınlara yönelik eğitsel, sosyal ve kültürel etkinlikler düzenlenmesine yönelik görüşlerin ele alındığı toplantıda, çocuklara ve gençlere eğitim desteği ile kamu yararına yürütülecek yardım faaliyetleri de değerlendirildi.

AKÇAKOCA’YI SAĞANAK VURDU AKÇAKOCA’YI SAĞANAK VURDU

Toplantıya ayrıca, Polis Eşleri Derneği Üyesi İl Emniyet Müdür Yardımcıları’nın eşleri ile Sosyal Hizmetler ve Sağlık Şube Müdür Vekili Komiser Elif Altınbay katıldı.