Şehrin her noktasında asayişin sağlanması için üstün bir gayretle çalışan Gece Kartalları, suç ve suçluya göz açtırmamak için kararlı ve etkin mücadelesini sürdürüyor.

2-105

Bu çerçevede sayısız suçlu ve suç aletini ele geçirip, sokaklarda huzur ve güveni sağlayan Gece Kartalları dün gece saatlerinde Konuralp Bölgesi Şehit Murat Demir Mahallesi Gölcük Başı Camii çevresinde devriye attıkları esnada şüphelendikleri A.D. isimli şahsı durdurarak üst araması yaptı.

kapak_025758

Yapılan arama sonucunda A.D. isimli şüpheli şahsın üzerinden 2 adet ruhsatsız silah, bu silahlara ait 2 adet şarjör ve bu şarjörlere basılı halde bulunan 11 adet mermi ele geçirildi.

Bunların yanısıra 2 adet kesici madde, bir el fenerinin pil bölümü içerisine gizlenmiş bir miktar metanfetamin maddesi ele geçirildi.

FormatFactory3ff13725-08ea-414f-8d31-7ecf211130f8

A.D. isimli şahsın üzerinden çıkan suç aletleri ve uyuşturucu maddeye el konulurken, işlemleri yapılmak üzere gözaltına alınarak Emniyete götürüldü.

1,5 AYLIK YAŞAM MÜCADELESİNİ KAYBETTİ 1,5 AYLIK YAŞAM MÜCADELESİNİ KAYBETTİ

Öte yandan Gece Kartallarının sokaklarda huzur ve güveni sağlamak adına yürüttükleri özverili çalışmalar, vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı.

Haber – Ahmet Çelik

Kaynak – Düzce Son Dakika Haber Ajanası