Düzcespor Basın sözcüsü Hasan Kaya oldu. 2023-2024 futbol sezonu öncesinde Düzcespor kayyım yönetimin en büyük eksikliklerinden biri olan basın birimi nihayet kuruldu. Düzcespor kayyım heyeti sportif direktörün belirlenmesinin ardından Düzce basını ile ilgili köprü vazifesi görecek, Düzcespor ile ilgili tüm gelişmeleri kamuoyuna aktaracak birimi oluşturdu.

Düzcespor ile ilgili tüm gelişmeleri  Öncü TV Spor Programcısı Hasan Kaya basın ile paylaşacak. Kariyerinde Düzce’nin sesi, Öncü TV, Düzce TV , ORAY TV, Doğan Haber Ajansı gibi basın kuruluşlarında çalışan Hasan Kaya, kendisi ile birlikte çalışacak ekibini kuruyor. Hasan Kaya daha önce Düzcespor yönetiminde de yer almıştı.

WHATSHAPP GRUBU OLUŞTURULDU

Düzcespor basın sözcülüğü görevine getirilen Hasan Kaya, ayağının tozu ile Düzce’deki tüm basın kuruluşlarının yer aldığı whatshapp grubu oluşturdu ve ilk mesajları verdi.

HAFTALIK BASIN TOPLANTISI

Düzcespor basın biriminin oluşturulmasının ardından önceki sezonlarda olduğu gibi Düzcespor antrenman , maç fotoğrafları, futbolcularla ilgili bilgiler ve önemli ayrıntılar paylaşılacak. Her maçın ardından Düzcespor teknik kadrosunun katılacağı basın toplantılarının da yapılması hedefleniyor.

Hasan Kaya’nın Düzcespor basın sözcüsü olması basın camiasında memnunluk yarattı.

Editör: Savaş Arı