Düzce’nin köklü ailelerinden Kaya Ailesi mensubu Emre Kaya, yıllardır hizmet vererek edindiği tecrübeleriyle yeni yerinde iletişim alanında müşterilerine hizmet verecek.

VALİ ASLAN KÜÇÜK KIZIN AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDU VALİ ASLAN KÜÇÜK KIZIN AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDU

Eski Akçakoca Caddesi Kültür Mahallesi’nde bulunan iş yerinde gerçekleştirilen görkemli açılış törenine siyasetten iş dünyasına birçok isim katıldı.

Açılış törenine Ak Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, MHP Eski Milletvekili Ümit Yılmaz, Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Ömer Faruk Türkseven, Aykut Grup yönetim Kurulu Başkanı Sami Aykut, İş insanı Kasım çelebi, Selçuk danışmaz ve çok sayıda davetli katıldı.

Protokol üyelerinin kurdele kesimiyle gerçekleştirilen açılışta konuşma yapan Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam: “Kaya Telekom’un açılışına katılımınız için ben kardeşimiz adına sizlere çok teşekkür ediyorum. Müessesenin ilimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

İş yeri sahibi Emre Kaya, Öncü Haber Mikrofonuna yaptığı açıklamada, açılış törenine katılan herkese teşekkür ederek, “İsmim Emre Kaya, Düzce’nin en eski ailelerinden biriyiz. Eski Akçakoca Caddesi Kültür Mahallesi’nde telefon sektöründe değerli büyüklerimizin de desteğiyle beraber hizmet veremeye devam edeceğiz inşallah, sağ olsunlar yalnız bırakmadılar bizi, bu sayede mutluyuz, gururluyuz, onurluyuz” ifadelerini kullandı.

Açılışın ardından protokol üyeleri ve davetliler, hizmete giren iş yerini gezerek hayırlı olsun temennisinde bulundu.