Akçakoca ilçesine eğitim ve sağlık alanı başta olmak üzere birçok eser kazandıran hayırsever iş insanı Optimal Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Özdemir, bu kez de İmam Hatip Ortaokulu için harekete geçti. İstanbul Caddesi Yalı Mahallesi’nde inşa edilecek olan Nezahat Özdemir İmam Hatip Ortaokulu için yarın saat: 14:00’da temel atma töreni düzenlenecek.

8bf6f66a-ceb1-4706-8e33-621fe97127ad

Temel atma töreni öncesinde ise 10 ilde büyük bir yıkıma neden olan Kahramanmaraş merkezli iki büyük deprem felaketinde hayatını kaybedenler için Akçakoca Merkez Camiinde Mevlid-i Şerif okutularak, akabinde ise pilav ikramında bulunulacak.

be5af1ba-0fa3-4bef-9c6a-ab0155da6d0d

Mevlid programı ve Nezahat Özdemir İmam Hatip Ortaokulu temel atma törenine tüm Düzce halkını davet eden hayırsever iş insanı Özdemir, “Kısa süre önce yaşadığımız deprem nedeniyle ertelediğimiz Nezahat Özdemir İmam Hatip Ortaokulu’nun temel atma töreninin 11.03.2023 Cumartesi günü düzenliyoruz. Törenden önce deprem felaketinde yaşamını kaybeden tüm yurttaşlarımız adına öğle namazını öncesinde Akçakoca Merkez Camii’nde mevlid okutulacak ve pilav dağıtılacaktır. Mevlit sonrasında okulun temel atma töreni gerçekleştirilecektir. Ülke olarak yas tuttuğumuz bu günlerde sade ve kısa tutacağımız bu davete icabetiniz bizleri onurlandıracaktır. Tüm hemşehrilerimiz davetlidir. ” dedi.

HABER: Savaş ARI