14 Mayıs’ta yapılan Parlamento seçimleri öncesinde adaylık şansı bulamayan AK Parti Düzce Milletvekili aday adayları, Düzce’nin sorunlarını tartışıp, çözüm yolu üretmek için çalışmalarına devam ediyor. İş İnsanı Özkan Çakır’ın başlattığı AK Parti 28. Dönem Milletvekili aday adayları toplantısının üçüncüsü bugün Abdülkadir Kaval ev sahipliğinde Gölyaka Kültür Park’ta bulunan Gölyaka Belediyesi Sosyal tesislerinde yapıldı. Üçüncü toplantıya, ilk iki toplantından farklı olarak AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu gözlemci olarak katıldı.

Düzce’nin sorunları ve bu sorunlara karşı çözüm önerilerinin konuşulduğu toplantı, dostane bir havada gerçekleşti.

Kaval: “Toplantılarımıza partili büyüklerimizi de davet edeceğiz”

Aday Adayları toplantısı ile ilgili Öncü Haber Merkezi’nin sorularını yanıtlayan Abdülkadir Kaval, Özkan Çakır’ın başlattığı bu toplantıların devam edeceğini belirtti. Bundan sonraki toplantılara AK Parti’nin ağır toplarının da davet edileceğinin altını çizen Kaval, “Bugün Gölyaka ilçemizde 28. Dönem Aday Adayları Toplantılarımızın üçüncüsünü gerçekleştirdik. Diğer ilk iki toplantıdan farklı olarak, bugünkü toplantımıza AK Parti İl Başkanımız Hasan Şengüloğlu’nu da davet ettik. Kendisi bu davetimizi kırmayarak, toplantımıza katıldı ve bizleri mutlu etti. Bundan sonra da toplantılarımıza sık sık devam edeceğiz. Bundan sonraki toplantılarımıza partili büyüklerimizi de davet ederek, Düzce’nin sorunlarını ve bu sorunlara karşı çözüm önerilerini konuşacağız” diye konuştu.

2fd03bdd-ce1a-4bd7-8689-36b1c7af506b (1)

Çakır: “Düzce için kenetleniyoruz”

AK Parti 28. Dönem Milletvekili Aday Adayları olarak Düzce için kenetlendiklerine vurgu yapan İş İnsanı Özkan Çakır, “Bugün Abdülkadir Kaval kardeşimizin ev sahipliğinde Gölyaka ilçesinde AK Parti 28. Dönem Milletvekili aday adayı arkadaşlarımızla bir araya geldik. Bu üçüncü toplantımıza AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu’nu da davet etmiştik. Kendisi de bizi kırmayarak toplantımıza katıldı. Biz Düzce için kenetleniyoruz” şeklinde konuştu.

d00abec5-7ba6-41f2-aeff-260ece473a73

Şengüloğlu: “Toplantı dostane bir havada geçti”

Aday Adayları Toplantısının dostane bir havada geçtiğine dikkat çeken AK Parti İl Başkanı Hasan Şegüloğlu, “Düzce’nin sorunlarını ve bu sorunların çözümü için yaptığımız çalışmaları anlattık. Çok verimli bir toplantı oldu. Toplantı dostane bir havada geçti, ben öncelikle bu toplantıları başlattığı için Özkan Çakır abimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Günal: “Arkadaşlarımızla güzel bir birliktelik kurduk”

AK Parti 28. Dönem Milletvekili Aday Adayları ile güzel bir birliktelik kurduklarını kaydeden Çiğdem Günal, “Bu toplantılarda Düzce için neler yapabiliriz, bunları konuşuyoruz. Toplantılar çok verimli geçiyor” ifadelerine yer verdi.

4a1d6d14-9e2c-4ed0-bd3a-37c20edbbe67

Yemenici: “Güzel bir toplantı serisi yakaladık”

İş İnsanı Özkan Çakır’ın başlattığı bu toplantılarda güzel bir seri yakaladıklarını söyleyen Cüneyt Yemenici ise, “Bu toplantıların serisini, sizin de bildiğiniz gibi Özkan Çakır abimiz Hac’dan döndükten sonra başlatmıştı. Düzce’nin sorunlarının masaya yatırıldığı güzel bir toplantı serisi yakaladık. Toplantılarımız bundan sonra da aralıksız devam edeceğiz. İnşallah AK Parti 28. Dönem Aday Adayı arkadaşlarımızı Kasım ayında Akçakoca ilçesinde ağırlayacağız” açıklamalarında bulundu.

AK Parti 28. Dönem Milletvekili Aday Adayları toplantılarının dördüncüsünün önümüzdeki ay Hasan Aktürk ev sahipliğinde yapılacağı öğrenildi.

HABER: Savaş ARI