Memleketinin eğitim ve sağlık başta olmak üzere her alanda kalkınması için ihtiyaç duyulan desteği veren Düzce’nin ‘İzzet Baysal’ı hayırsever iş insanı Burhan Özdemir, bu kez muhterem kayınpederinin adını bir sağlık kurumunda yaşatmak için kolları sıvadı. Konyalı olan kayınpederi Übeyit Sarı’nın adını taşıyan Konya’nın Meram ilçesindeki Aile Sağlık Merkezi’ni kısa sürede tamamlayan Özdemir, hem aile büyüğünün hem de böyle bir merkeze ihtiyacı olan yöre halkının hayır duasını aldı.  Merkezin açılışı Konya Valisi Vahdettin Özkan ve Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş başta olmak üzere protokolün katılımıyla gerçekleştirildi.

Whatsapp Image 2024 05 27 At 13.31.01

MEMLEKETE DESTEK BÖYLE OLUR

Düzce’nin yetiştirdiği alanında başarılı iş insanlarından olan, yaptığı bağış ve hayırlarla gönülleri fetheden Burhan Özdemir, memleketine ve devletine olan hizmet aşkını yatırıma dönüştürerek hemşehrilerinin göğsünü kabartmaya devam ediyor. Aslen Akçakocalı olan hayırsever iş insanı Burhan Özdemir, inşaat sektöründe sınırları aşan başarısı ile adından sıkça söz ettirirken, hayır işlerinde de hız kesmiyor. Düzce’de okul, sağlık merkezi, cami ve eklentileri, mahallelerin ihtiyaçları başta olmak üzere Düzce Valiliği ve belediyeler sorumluluğundaki birçok proje için imzaladığı protokolleri kısa sürede yatırıma dönüştüren Özdemir, devlet-özel sektör iş birliğini en güzel şekilde temsil ediyor.

Whatsapp Image 2024 05 27 At 13.31.02 (1)

BABASININ ADI AKÇAKOCA ORHAN ÖZDEMİR FEN LİSESİ’NDE YAŞIYOR

Daha önce Ayazlı Mahallesi’nde bulunan Akçakoca Fen Lisesi’nin tadilat ve dönüşüm projesini Optimal Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı olarak üstlenen Düzce’nin ‘İzzet Baysal’ı Burhan Özdemir, 2023-2024 eğitim-öğretim sezonuna hazır hale getirilen okulda babası merhum Orhan Özdemir’in adını yaşatmıştı.

Whatsapp Image 2024 05 27 At 13.31.02

BU KEZ KAYINPEDERİ İÇİN HAYIR YAPTI

KONAKLAMA TESİSLERİNDE KESİNTİSİZ HİZMET KONAKLAMA TESİSLERİNDE KESİNTİSİZ HİZMET

Bu kez Konyalı olan kayınpederi Übeyit Sarı’nın adına memleketinde bir hayır yapmak amacıyla kolları sıvayan Özdemir, Konya’nın Meram ilçesinde Aile Sağlığı Merkezi kurulması için Konya Valiliği ile protokol imzaladı.

Whatsapp Image 2024 05 27 At 13.31.03

MERAM ÜBEYİT SARI AİLE SAĞLIK MERKEZİ TÖRENLE HİZMETE AÇILDI

86 yaşındaki kayınpederi Übeyit Sarı’nın adını taşıyan merkezin inşaatını kısa sürede tamamlayan Özdemir, düzenlenen açılış töreninde yaşadığı mutluluğu kelimelere döktü.

Whatsapp Image 2024 05 27 At 13.31.07

TÖRENE PROTOKOL İLGİ GÖSTERDİ

Meram Übeyit Sarı Aile Sağlık Merkezi’nin açılışına Konya Valisi Vahdettin Özkan, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, MÜSİAD Kurucu Genel Başkanı Erol Yarar, Aselsan Genel Müdürü Bülent Işık, diğer ilçe protokolü ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Whatsapp Image 2024 05 27 At 13.31.00

VALİ: ÖNEMLİ BİR İHTİYACI KARŞILAYACAK

Törendeki konuşmasında sağlık alanında verdiği destekten dolayı Optimal Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Özdemir’e teşekkür eden Konya Valisi Vahdettin Özkan, ilçeye hizmet verecek aile sağlığı merkezinin önemli bir ihtiyacı karşılayacağını vurguladı.

Whatsapp Image 2024 05 27 At 13.31.06

ÖZDEMİR: KIYMETLİ KAYINPEDERİM ADINA YAPTIRDIĞIMIZ MERKEZİN AÇILIŞINI YAPMAKTAN BÜYÜK MUTLULUK DUYUYORUZ

İlçeye sağlık alanında sağladığı destekle gönülleri fetheden ve hayır duası alan hayırsever iş insanı Burhan Özdemir ise konuşmasında, “Konya Bozkır ilçesi Karacaardıç Köyü’nde 1938 yılında dünyaya gelen kıymetli kayınpederim Übeyit Sarı adına Konya Meram ilçesinde yaptırdığımız Aile Sağlık Merkezi’nin açılışını yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. 86 yaşına kadar milli ve manevi değerlere bağlı yaşayan babamıza nice sağlıklı yıllar diliyor ve bu mutlu günümüzde heyecanımıza ortak olan herkese teşekkür ediyoruz. Merkezimizin hayırlı olmasını temenni ediyoruz.” dedi.

Yapılan protokol konuşmaların ardından okunan dua ile Meram Übeyit Sarı Aile Sağlık Merkezi’nin açılışı yapıldı.