Trafik Şube Ekipleri, cadde üzerinde yaptıkları uygulamada kurallara uymayan motosiklet sürücülerine yüklü miktarda ceza keserken, trafiğe çıkma konusunda yetersiz olduğu tespit edilen motosikletleri bağlayarak yediemin otoparkına çekti.

WhatsApp Image 2023-08-22 at 16.23.53

Düzce’nin yeni İl Emniyet Müdürü, göreve başladığı günden bu yana, asayiş, trafik ve uyuşturucu gibi şehrin kanayan yaralarını hızlıca sarmak için yürüttüğü çalışmalarla, kentin tamamında etkisini hissettiriyor.

GENÇ YAŞTA İŞ KAZASINA KURBAN GİTTİ GENÇ YAŞTA İŞ KAZASINA KURBAN GİTTİ

WhatsApp Image 2023-08-22 at 16.23.58

Hemen her gün asayiş ve trafik uygulamasıyla şehrin tamamında huzur ve güven ortamının oluşması için var gücüyle Çalışan Ergüder, Trafik Şube Ekiplerine verdiği talimatla, şehrin ana arterlerinde trafiğe giren motosikletlere yönelik, kask, sigorta, muayene ve ehliyet kontrolü yaptırıyor.

WhatsApp Image 2023-08-22 at 16.24.04

Yapılan rutin denetimlere bu gün Ticaret Lisesi’nin bulunduğu Eski Bolu Caddesi üzerinde devam edildi.

Trafik Ekiplerince yürütülen çalışmalar kapsamında çok sayıda sürücüye, kask ve ehliyet yetersizliğinden ceza kesilirken, trafiğe çıkması uygun olmayan çok sayıda motosiklet ise bağlanarak, çekici yardımıyla yediemin otoparkına çekildi.

WhatsApp Image 2023-08-22 at 16.24.03

İl Emniyet Müdürlüğünden konuya ilişkin yapılan açıklamada, halkın huzuru, vatandaşların can güvenliği noktasındaki çalışmalarımızı hassasiyetle sürdüreceğiz ifadelerine yer verildi.

Haber – Ahmet Çelik

Görüntü – Ahmet Çelik