Düzce’de yaptığı seçim çalışmalarında vatandaşların büyük teveccühü ile karşılaşan 31 Mart yerel seçimlerinin iddialı ismi MHP Belediye Başkan Adayı Yılmaz Eser, gönüllere dokunmaya devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında sıcak ve samimi sohbeti ile vatandaşların büyük beğenisini toplayan Eser, bu kez de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla sahaya indi.

B56Ce62F 643D 447D B97E 65819Ce92Cf1

İlk durağı Özel Çağ Güvenlik oldu…

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında ilk durağı Özel Çağ Güvenlik olan Yılmaz Eser, burada çalışan kadınlara karanfil takdim etti. Ardından şirketin Yönetim Kurulu Başkanı olan MHP Düzce İl Yöneticisi Halil Uzun ile bir araya gelen Eser, yerel seçimlere dair istişarelerde bulundu.

A63F0130 69E7 45B9 99Bc F43Cef2Cfe96

‘ÇOCUK OLMADIĞIMIZ HALDE ÇOCUKLARLA EĞLENİYORUZ’ ‘ÇOCUK OLMADIĞIMIZ HALDE ÇOCUKLARLA EĞLENİYORUZ’

“Türk kadınının ülkemizin gelişmesinde emeği büyük”

Özel Çağ Güvenlik ziyaretinin ardından İŞKUR’a geçen Eser, burada yine kadın çalışanlara karanfiller hediye ederek, günlerini kutladı. Eser burada yaptığı konuşmada, Cumhuriyetin kazanımlarında Türk kadınının payının yüksek olduğunun altını çizdi. Türkiye Cumhuriyeti’nin Türk kadınlarının omuzlarında yükseldiğine dikkat çeken Eser, “Bugün, sürekli gelişmekte olan ülkemizin bu başarıyı sağlamasında Türk kadınının büyük. Cumhuriyetimizin kazanımlarında da yine kadınlarımız büyük rol oynadı. Türk kadını her zaman, birçok başarıya imzasını atmış, Çanakkale savaşları sırasında canları pahasına küçük bebeklerini bellerine sararak cepheye mühimmat taşımıştır. Bu nedenle Türkiye Cumhuriyeti, kadınlarımızın omuzlarında yükselen bir ülkedir. Bugün gerek ekonomide, gerekse sağlıklı nesiller yetiştirilmesinde kadınlarımızın payı çok büyüktür.  Bu duygu ve düşüncelerle her Türk kadınının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutluyorum” ifadelerine yer verdi.

1A94Ea6B B597 4100 9Ae8 De7B741E13D9

Sağlık personeli, kadın hasta ve hasta yakınlarının Kadınlar Gününü kutladı

Eser, son olarak Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek, burada görev yapan kadın sağlık personelleri ile kadın hasta ve hasta yakınlarına kırmızı karanfiller takdim etti. Kadın sağlık personelleri ile kadın hasta ve hasta yakınları, Eser’e bu nazik davranışından dolayı teşekkür etti.

Afa1E394 A903 43E5 A658 Fead38673Ab0

Eser’e ziyaretleri sırasında MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu’nun yanı sıra, MHP İl Yöneticileri, Belediye Meclis Üyeleri ve Belediye Meclis Üye Adayları eşlik etti.