Meydana gelen afetin ardından bütün Türkiye’de başlatılan yardım seferberliği hız kesmeden devam ediyor.

Bu kapsamda büyük deprem tecrübeleri olan Düzce halkı, afetin yaşandığı ilk andan itibaren hassas bir şekilde elinden geldiğince desteğini sürdürmeye devam ediyor.

AFAD koordinesinde yürütülen yardım faaliyetleri kapsamında Düzce’den 10 tır yardım malzemesi gönderildi.

TÜRKSEVEN ŞİRKETLER GRUBU’NDAN İLK ETAPTA 500 BATTANİYE

Bölgede yaşanan elim afetin ardından yetkililerden yapılan açıklamalara göre yürütülen yardım organizasyonlarına destek olmak amacıyla faaliyetlerini Düzce’de yürüten Türkseven Şirketler Grubu, acil ihtiyaç olarak ilk etapta 500 battaniye gönderildi.

Tırlara taşınan yardım malzemelerinin nakliyesini hızlandırmak adına araçlarını seferber eden Türkseven Şirketler Grubu tarafından konuya ilişkin yapılan açıklamada;

“Ülkemizin ve milletimizin yanındayız. Acımız büyük fakat devletimizin gücü ve imkânıyla birlik beraberlik içerisinde bunu da aşacağız.

6062b0c1-f0ef-4753-839a-55acef97a6ea

“Elimizden geleni yapacağız”

Biz şirket olarak, orada bulunan vatandaşlarımız için ilk etapta 500 battaniye gönderiyoruz. Bu felaketi atlatabilmek için elimizden geleni yapacağız…

Yaşanan bu büyük afette hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz. Ayrıca depremden yaralı olarak kurtulan vatandaşlarımıza da acil şifalar dileriz.”

Haber – Ahmet Çelik