Düzce’de uyuşturucu tacirlerine göz açtırmayan Narkotik ekipleri, başarılı bir operasyonun altına daha imzasını attı. Düzce kent merkezinde uyuşturucu madde satışı yaptığı tespit edilen A.Ç, polis ekipleri tarafından teknik ve fiziki takibe aldı.

Uyuşturucu Yeni̇

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde operasyon için düğmeye basan polis ekipleri, şahsı Ağa Mahallesinde 2 kişiye uyuşturucu madde satışı yaparken suçüstü yakaladı. A.Ç’nin üzerinde yapılan aramalarda, satışa hazır 7 gram sentetik kannabionid maddesi ele geçirilirken, zehir taciri ve kendisinden uyuşturucu madde satın almaya çalışan 2 kişi gözaltına alınarak, işlemleri için Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şubesi’ne götürüldü.

SARI IŞIK ÇARPIŞMASI: 4 YARALI SARI IŞIK ÇARPIŞMASI: 4 YARALI

Emniyetteki işlemlerinin ardından Düzce Adliyesi’ne sevk edilen A.Ç. çıkarıldığı mahkemece “Uyuşturucu Madde Satışı Yapmak” suçundan tutuklanarak cezaevine gönderilirken, serbest bırakılan 2 kişi hakkında da “Uyuşturucu Madde Kullanma ve Bulundurma” suçlarından adli işlem başlatıldı.

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, uyuşturucu madde satışı ve kullanımına karşı mücadele çalışmalarının kararlılıkla devam edeceği bildirildi.

HABER: Savaş ARI