Düzce’nin köklü turizm acentesi Hacı Hidayet Turizm, umre ve hac vazifesini yerine getirmek isteyenleri kutsal topraklarla buluşturmaya devam ediyor. Umre ve Hac konusunda deneyimli rehber Hacı Selami Çatal ve kafile hocası Recep Yüksel’in başında bulunduğu 93 umre kafilesi Türkiye’ye döndü.

Bugün Düzce’ye ayak basan ve Miraç ile Berat Kandilini kapsayan 24 günlük umre turuna katılanları yakınları ve Hacı Hidayet Turizm Acentesi yöneticileri karşıladı.

2-265

FEN İŞLERİ EKİPLERİ BİN 340 METRE YOL AÇIYOR FEN İŞLERİ EKİPLERİ BİN 340 METRE YOL AÇIYOR

Kutsal topraklarda yaşadıkları duyguları Öncü Haber mikrofonu ile paylaşan umre kafilesinde bulunanlar, Hacı Hidayet Turizm Acentesi yöneticilerine ve deneyimli rehberlerine teşekkür ederek şu ifadelere yer verdi:  

 “Selami Çatal Kardeşimiz Umre konusunda çok fedakar”

Mehmet Kubilay: Yıllardan beri Hidayet Türkseven’den gurur duyuyoruz. Selami kardeşimiz çok fedakar, çok azimli bir şekilde bize hizmet etti. Hizmetin ötesine de geçti. İlahiler söyleyerek geldik. Daha genç gitseydim daha aktif olurdum. Herkese tavsiye ediyorum. 60 yıldan beri hizmet veriyor. Minnetarız.

3-196

“Umre turu çok güzel geçti”

Neriman Kubilay: Çok güzel geçti gerçekten. Çok mutluyuz, çok memnun olduk. Her taraftan iyiydi, çok rahattı. Her şey dört dörtlüktü. Allah razı olsun.

“Hacı Hidayet Tur güvencesi ile umre görevimizi yaptık”

İlhan Çakmak: 64 yaşındayım. Allah nasip etti bize. Hacı Hidayet Türkseven’le umre görevimizi yaptık. Bize gitmeden önce öyle şeyler anlattılar ki çok farklı güzelliklerle karşılaştık. Öyle umre yaptık ki lüks umreler yaptık. Firma sahibi otelleri değiştirdiler, o yemekler rengarenkti. Biz evimizde bunları görmedik. Hem Selami bey hem hocamız çok ilgilendi. Ben maneviyatımız değişti. Her şeyi çok güzel yaşadık.

4-149

“Çok memnun kaldım”

Ensar: Güzeldi. Umre yaptık, tavaf yaptık. Oraları gezdik. Memnun kaldım.

“Hacı Hidayet Tur ekibi çok iyiydi”

Nedim Günal: Hala titriyorum. Hele ekip çok iyiydi. Hiç yalnızlık çekmedik. Hacı arkadaşlarımızla yeni tanışıyoruz ama aile gibi olduk. Şirket de çok iyiydi, memnun kaldık.

1-252

“Defalarca gidip – geldik”

Umre Rehberi Selami Çatal: Defalarca gidip geldik. Allah nasip etti. Gezilecek yerleri, dua edilecek yerleri gezdik. Hiç şikayet almadık, şükür. Destekleyenlere teşekkür ederim. Hocamızı da teşşekkür ederim.

“İyi ki Umre programına katılmışım”

Umre Hocası Recep Yüksel: Çok memnun kaldım. İyi ki umre programına katılmışım. Gittiğimiz mübarek topraklar çok güzel. Umrecilerimiz de çok iyilerdi. Allah kabul eylesin. Gidemeyen kardeşlerimize Allah nasip etsin. Zahmet olmadan rahmet olmaz. Rahmete kavuştuk. Allah razı olsun.

HABER: Savaş ARI