UZMAN YILMAZ, ZAMLI MAAŞLARI TEK TEK AÇIKLADI UZMAN YILMAZ, ZAMLI MAAŞLARI TEK TEK AÇIKLADI

24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nda, Düzce’de görevli basın çalışanları unutulmadı. Teknorot Otomotiv A.Ş. adına, Teknorot Kurumsal İletişim Yöneticisi Elif Sağlam, Düzce Gazeteciler Cemiyeti’ne ziyarette bulundu.

3c0a0505-69eb-4e04-82a8-20a2f9c15723

Sağlam’ı Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili Sadullah Ünsal, Başkan Yardımcıları Canan Üstüner ve Asu Beşer Karpuz ile birlikte, yönetim kurulu üyeleri, Nevzat Cingirt, Aslı Öneç Atik, Cihat Tutkun, Tezcan Solmaz karşıladı.

21718630-4d98-46bd-bb92-d462f3a9d485

Düzce’de basına emek veren gazetecilerin 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı Teknorot Otomotiv A.Ş. adına kutlayan Sağlam, yerel basının önemine değinerek, “Düzce’de yerel basının ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Düzce basınının Gazeteciler Cemiyeti’nde bir arada olması da çok büyük bir avantaj. Kurumsal olarak ilerleyen günlerde ortak çalışmalarımız mutlaka olacaktır. Düzce’nin gelişmesi ve kalkınmasına el birliği ile katkı sağlamayı misyon ediniyoruz.” ifadelerine yer verdi.

cada6870-fc9c-40fd-ba47-0b46c163dfc8

Sağlam’ın konuşmasının ardından konuşan Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili Sadullah Ünsal Teknorot Otomotiv’in bu özel günde kendilerini unutmayarak ziyarette bulunmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Sizin söylediğiniz gibi yerel basın Düzce’de ne kadar önemliyse, Teknorot Otomotiv A.Ş. de Düzce için o kadar önemli. Düzce’nin yerel firmalarından biri olan Teknorot Otomotiv A.Ş.’nin bölgedeki yatırımları ve sağladığı istihdam katkısı bizler için büyük bir kazanım. Dileriz ki, sizin de söylediğiniz gibi, ilerleyen günlerde birçok ortak projelere imza atarız.” sözlerine yer verdi.

Ziyaret, karşılıklı sohbetin ardından, fotoğraf çekimi ile son buldu.