Uzun ömürlü ve estetik bir yöntem olan implant tedavisi, doğala en yakın çözümü sunan bir seçenek olarak hastaların tercih sebebi oluyor.

Sağlıklı ve estetik gülüşler

5 yıldır Rasim Betir Bulvarı Düzce Postası yanındaki klinikte Düzcelilerin diş sağlığı ile özel olarak ilgilenen Diş Doktoru Özden, gülüş tasarımı, diş eti estetiği, diş eti çekilmesi tedavisi, porselen kaplamalar, ağız, diş ve çene cerrahisi implant, diş beyazlatma ve diş ve diş eti lazer uygulamaları ile kısa zamanda birçok hastanın dişleriyle mutlu olmasını sağladı.

118fbe90-6073-48e7-99b3-c28fa744ecf7

3 ayda acısız ve ağrısız dişler

İmplant ve gülüş tedavisi hakkında bilgiler veren Özden, “Ağız ve diş sağlığı alanında günümüz teknolojisinin ilerlemesi ile dişsiz kalan ve tedavisi zor olan hastalara sağlam ve uzun ömürlü implant tedavisi ve cerrahisi uyguluyoruz. Modern yöntemlerimiz sayesinde estetik bir ağız yapısına kavuşan hastalarımız ayrıca eski sağlıklı, acısız, ağrısız, problemsiz dişlerle hem görsel hem de yeme-içme konusunda sorunsuz günlere ‘Merhaba’ diyor. Ortalama 3 aylık bir süreci kapsayan implant tedavisi ile aynı zamanda gülüş tasarımı da sağlanıyor.” dedi.

WhatsApp Image 2023-05-01 at 13.58.44

‘Dişçiler artık korkulu rüya olmasın’

Diş sağlığının önemi üzerinde durarak ihmal edilmemesi gerektiğini vurgulayan Diş Dr. Onurhan Özden, “Dişçiler çoğu vatandaş için korkulu rüyadır. Ancak biraz önce de bahsettiğim gibi alanında uzman doktorların kullandığı son teknoloji cihazlar ve malzemeler sayesinde artık diş hastalıklarının ötelenmemesi önem taşıyor. Karnımızı doyurmak için çalışırken, kazandıklarımızla aldıklarımızı rahat yiyememek ruhsal olarak da sağlığı etkiliyor. Düzce’de dişçilerin kapısını çalmaya çekinen vatandaşlara korkmamasını ve hasta memnuniyetinin tam olarak sağlandığı adresimize gelmesini bekliyoruz. Sağlık ve fonksiyonel diş tedavisinin yanı sıra hastanın isteğine göre estetik kısmı ile de yakından ilgileniyoruz. Gülüş tasarımı ile düzgün, sağlıklı ve güçlü dişler elde edilerek hastaların kendilerini daha iyi hissedip özgüvenlerini geri kazanmasını sağlıyoruz.” diye konuştu.

‘6 ayda diş kontrolü tavsiyesi’

Özden ayrıca sağlıklı ve estetik gülüşler için 6 ayda diş kontrolü ve muayenesinin yapılması gerektiğini sözlerine ekledi.

Yeniden sağlıkla gülümseyen Ünsal’dan Özden’e teşekkür

Diş Dr. Onurhan Özden’den aldığı implant tedavisinden son derece memnun kaldığını belirten Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal da yaptığı açıklamada, “Yıllardır dişlerim konusunda yaşadığım sıkıntıların sona ermesini sağlayan Diş Dr. Onurhan Özden’e çok teşekkür ederim. Oldukça sıcak, samimi ve içten bilgilendirmesi ile önce hastayı rahatlatması ve uygulayacağı işlemleri detaylı şekilde anlatması benim süreci sorunsuz geçirmeme katkı sağladı. Artık sert bir yiyeceği ısırırken zorlanmıyorum ve sağlıkla gülümsüyorum.” şeklinde konuştu.

3e89a71a-cf1a-462f-9a50-a64a292e6fc6