Düzce Valisi Selçuk Aslan'dan İl Genel Meclisi'ne 'Hayırlı olsun' ziyareti... Vali Aslan, bugün nisan ayı toplantıları 4. birleşimi için bir araya gelen Düzce İl Genel Meclisi'nin yeni dönem üyeleri ile bir araya geldi. Vali Aslan'ı ziyaretinde İl Genel Meclis Başkanı Fazlı Koç ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Hayri Şen karşıladı.

Whatsapp Görsel 2024 04 18 Saat 17.32.55 48A0Dd3A

Vali Aslan meclis üyelerine hitaben yaptığı konuşmada; “31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin, Düzce’de huzurlu bir seçim atmosferi içerisinde, demokratik bir şekilde tamamlandı. Ben hepinizi tebrik etmek istiyorum. Milletimizin iradesi ile yetki aldınız. Düzce İl Özel İdaresi'nin genel karar organı olarak  İl Genel Meclimizde 2024-2029 döneminin görev alacaksınız. Görevinizin sizlere, ailelerinize ve Düzce’mize hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyorum. Bir elin nesi var, iki elin sesi var der büyüklerimiz, atalarımız, inşallah uyum içerisinde, iyi niyet içerisinde Düzce’mize, Düzce halkımıza hizmet etmeyi Rabbim bizlere nasip etsin, hepinizi saygı ve muhabbetle selamlıyorum.” dedi.

ŞİMŞEK: YENİ BİNA ALIMI VE YAPIMINI 3 YIL DURDURUYORUZ ŞİMŞEK: YENİ BİNA ALIMI VE YAPIMINI 3 YIL DURDURUYORUZ

Asdada

İl Genel Meclis Başkanı Fazlı Koç, ziyaretinden dolayı Vali Aslan'a teşekkür ederek, "5 yıl boyunca Sayın Valimizle, idari  kadrolarımızla hizmet noktasın da Rabbim bizlere güzel işlere imza atmayı nasip etsin." diye konuştu.

Düzce Valisi Seçluk Aslan, İl Genel Meclis Başkanı Fazlı Koç’u makamında ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi.