Düzce İl Özel İdaresi tarafından Köprübaşı Ömerefendi Köyü’nde kuru beton yol çalışmaları aralıksız devam ediyor. Bölgeye giden Düzce Valisi Selçuk Aslan da İl Özel İdaresi ekiplerinin yürüttüğü çalışmaları yerinde inceledi.

Çalışmalar hakkında Düzce İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Hayri Şen ve İl Genel Meclis Başkanı Fazlı Koç’tan bilgi alan Vali Aslan, ekiplere tatlı ikramında bulundu. 

F-qMTuLWwAAhiLo

Vali Aslan’a incelemeleri sırasında Düzce İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Murat Kılıç da eşlik etti.

F-qMVPIW8AEj8jg

Kuru beton yol çalışmaları devam edecek…

Öte yandan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Hayri Şen, Öncü Haber Merkezi’ne yaptığı açıklamada kuru beton yol çalışmalarına devam edeceğini belirtti. Çalışmaların Köprübaşı Ömer Efendi ve merkeze bağlı Ballıca köylerinde devam ettiğinin bilgisinin veren Şen, “Sarıkasım ve Gölyaka ilçesine bağlı İçmeler Köyü’nde de kuru beton yol çalışmalarımız olacak. Bugüne kadar 20 kilometrelik bir yol yaptık. Diğer köylerimiz için de 15 kilometrelik bir yol yaparak yol yapım ağımızı 35 kilometreye tamamlayacağız” diye konuştu.

F-qMUi3XYAExsYh

HABER: Savaş ARI