Valiliğin sosyal medya hesabından paylaşılan videoda, jandarma, polis, itfaiye ve sağlık personelinin çalışmalarından kesitler ile bayram tebrikleri yer aldı.

ÖZLÜ ÖZCAN'I MUHATTAP ALMAKLA HATA ETTİ ÖZLÜ ÖZCAN'I MUHATTAP ALMAKLA HATA ETTİ

Videonun sonunda Vali Aslan'ın, "Sevgili vatandaşlarımız, Kurban Bayramı'nızı huzur ve güven içerisinde sevdiklerinizle beraber geçirebilmeniz için bizler bütün ekiplerimizle görevimizin başındayız. Hepinizin bayramını kutluyor, saygı sevgi ve muhabbetle selamlıyorum. Hayırlı bayramlar diliyorum." ifadelerine yer verildi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, ise Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Tüm İslam âleminin Kurban Bayramı’nı tebrik eden Başkan Özlü, dini vecibelerin yerine getirildiği mübarek günlerin dünyada huzurun tesisine vesile olması temennisinde bulundu.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla bir tebrik mesajı yayımladı. Başkan Özlü mesajında şu ifadelere yer verdi:  “Bayramlarımız bizleri yakınlaştıran, sevgiyi, merhameti, paylaşmayı teşvik eden nadide günlerimizdir. Köklü medeniyetimizde, insanlığın iyilikle, merhametle ve sevgiyle bir bütün olduğunu unutmadan, mazlumlara yardım etmek, zorda kalanların elinden tutmak üzerine bir dünya düzeni tesis etmek vardır. Yüzyıllardır yaşadığımız topraklarda bu anlayışın en güçlü temsilcisi Aziz Türk Milleti olmuştur. Gelecekte de aynı düzenin tesisi için irademiz vardır ve tamdır. Özellikle Filistin’de yaşanan soykırım ve işgal saldırılarının gölgesinde mübarek günlere yaklaşan kardeşlerimize sabır ve metanet diliyor, her en yanlarında durmaya devam edeceğimizi yineliyorum. Rabbimize olan yakınlığımızı ifade ederek dini vecibelerimizi yerine getireceğimiz Kurban Bayramımızın İslam âlemi başta olmak üzere tüm dünyada barış ve huzurun tesis edilmesine vesile olacağına, insanlığa merhameti hatırlatacağına inanıyorum. Bu bayramın; büyüklerimize ziyaretlerimizi, küçüklerimize göstereceğimiz sevgimizle harmanlayacağımız bir bayram olmasını Allah’tan niyaz ediyorum. Kurban Bayramı vesilesi ile tüm hemşehrilerimin bayramını tebrik ediyor, nice bayramlarda birlik ve beraberliğimizin daim olmasını diliyorum.”

Editör: Liva Ünsal