“YILMAZ ESER DİĞER ADAYLARLA KIYASLANAMAZ” “YILMAZ ESER DİĞER ADAYLARLA KIYASLANAMAZ”

Önceki gün Irak'ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde bulunan üs bölgesine sızmaya çalışan teröristlerle çıkan çatışmada Piyade Üsteğmen Gökhan Delen, Piyade Uzman Çavuş Serkan Sayin, Piyade Sözleşmeli Er Müslüm Özdemir, Piyade Sözleşmeli Er Kemal Batur, Piyade Sözleşmeli Er Emrullah Gülmez, Piyade Uzman Çavuş Hakan Gün, Piyade Uzman Çavuş Ahmet Köroğlu, İstihkam Sözleşmeli Er Murat Atar ve İstihkam Sözleşmeli Er Muhammed Tunahan Evcin şehit düştü.

G Dz W 1 J Xo A E L2 X

Bugün memleketlerinde son yolculuklarına uğurlanan şehitlerimiz tüm Türkiye’nin yüreğini dağlarken, Düzce İl Müftülüğü tarafından şehit Mehmetçiklerimiz için öğle namazının ardından Merkez Büyük Camii’nde Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve dua programı düzenlendi.

G Dz W89B Wc A Ah Bd W

Şehitlerimiz için düzenlenen programa, Düzce Valisi Selçuk Aslan, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir,  İl Müftüsü Osman Aydın ve cemaat katıldı. Programda, şehitlerimizin aziz ruhları için Kur’an-ı Kerim Tilaveti okunarak, dualar edildi.

G Dz W957 Xc A A Yh Tq

Program sonunda açıklamalarda bulunan Düzce Valisi Selçuk Aslan, “Aziz milletimizin başı sağolsun. Kahraman şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine sabır ve başsağlığı, yaralı askerlerimize acil şifalar dilerim. Türkiye Cumhuriyeti devleti kukla teröristlerden de, kuklacılarından da misliyle intikam alacaktır. Vatan sağolsun” ifadelerini kullandı.

G Dz X Af F W E A A X Q W T

Öte yandan Türk Silahlı Kuvvetleri, şehitlerimizin kanını yerde bırakmamak için bölgede tek bir terörist kalmayana kadar operasyonlarına devam ediyor.

HABER: Savaş ARI