Kültür ve Turizm Bakanlığı, Cumhuriyet’in kuruluşunun 100.Yılı kutlamaları dolayısıyla “İntercity 100+ Şehirlerarası Karma Sergi” etkinliği gerçekleştirdi.

Karma Sergi_1

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi’nin öncülük ettiği etkinlik, Düzce Üniversitesi ve Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü iş birliğinde gerçekleştirildi.

Düzce Vali Yardımcısı Dr. Ömer Yılmaz’ın katılımıyla açılışı gerçekleştirilen etkinliğe, Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürü İlknur Aynan, İntercity 100+ Şehirlerarası Karma Sergisi’nde eserleri sergilenen Düzce sanatçıları, Yalçın Güzeler Ortaokulu öğrencileri ve öğretmenleri ile vatandaşlar katılım sağladı.

Karma Sergi_9

10 YENİ BÜYÜK OTOBÜS TESLİME HAZIRLANIYOR 10 YENİ BÜYÜK OTOBÜS TESLİME HAZIRLANIYOR

Düzce, Ankara, Antalya, Balıkesir, Erzurum, İzmir, Karabük, Van, Samsun, Sinop ve Karamürsel illeriyle eş zamanlı olarak gerçekleştirilen karma sergide; Doç.Dr.Yusuf Parlak Ebru ve Minyatür, Harun Agah Altay Çini, Arzu İlhan Ebru, Senanur Gündoğdu Kat’ı, Zeynep Balkanal Kat’ı, Habibe Durmuş Tezhip, Özgür Çetintaş Hat, Özlem Yıldırım Tezhip, Seda Noyan Akrilik Resim, Nermin Aslan Durgan Tezhip, Fatmanur Yeğin Tezhip, Naile Can Hat, Pakize Kayadibi Dokuma, Neşe Çağan Tezhip ve Gülten Kurt Makrome sanat alanlarındaki eserlerini sergiledi.

Karma Sergi_3

Vali Yardımcısı Dr.Ömer Yılmaz ve İl Müdürü İlknur Aynan, sanatçıların eserlerini tek tek inceleyerek her bir eser hakkında bilgi aldı.

Vali Yardımcısı Yılmaz serginin görülmesinin ardından “İntercity 100+ Şehirlerarası Karma Sergisi”ne katılan sanatçıları tebrik ederek, katılım belgelerini takdim etti.

Karma Sergi_5