Düzce İl Sağlık Müdürlüğü, vatandaşlar tarafından gelen talepler doğrultusunda, özellikle Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları alanında yaşanan mağduriyetleri en aza indirmek için, Muncurlu’da bulunan Ek Hizmet Binasında, Fizik Tedavi hizmetinin yanı sıra, Kadın Doğum, Çocuk Acil ve Rehabilitasyon hizmetine de başladı.

IMG_4001

Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz'ın girişimleriyle kente kazandırılan yeni sağlık hizmeti, son teknoloji cihazlarla donatılarak sağlık alanında önemli bir dönüm noktası oldu.

IMG_4003

Atatürk Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan ve fizik tedavi alanında birçok hastaya hizmet veren Muncurlu Ek Hizmet Binasına kazandırılan, Kadın Hastalıkları ve Doğum ile Çocuk Hastalıkları ve Pediatri Yoğun Bakım Ünitesi, Düzce Atatürk Devlet Hastanesindeki yoğunluğu da en aza indirecek.

bea9c07f-64a8-46c6-aac8-ad3769ca4286

Düzce’ye Bugün kazandırılan bu hizmetin önemine değinen Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Müdürü Onur Temel, “30 Ekim 2023 itibariyle Kadın Doğum, Çocuk Hastalıkları ve Fizik Tedavi branşında Muncurlu hizmet binamızda hizmete başladık. İlk hasta kabullerimizi yaptık. Şu ana kadar kadın doğum, çocuk polikliniklerinde herhangi bir sorun yaşamadık. Vatandaşlarımızı da inşallah güzel günlerde buluşuruz ama ihtiyaçları olduğunda Muncurlu hizmet binasında karşılayarak hizmet vermeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

2f66a7b2-f308-4b55-9812-12e233cf7948

Yeni eklenen birimin sağlık hizmetlerine katkısını değerlendirirken memnuniyetlerini ifade eden vatandaşlar;

Tuncay Şifalar: “İyi bir şey. Yani olması gereken bir şey. Herkes buraya gelmiyordu eksikliği hissediliyordu. Buranın Boş kalmaması değerlendirilmesi güzel.”

Yasemin Taşdemir: “Burası çok güzel bir hastane ama çok uzak. Otobüs çok az. Önceki dönemlerinde tedavi olmuştum. Mekan olarak da güzel. Bundan sonrasını göreceğiz.”

Selma Usta: “Bize biraz ters oldu ama fiziki olarak düşünürsek güzel oldu bence. Biraz sıkışıktı merkez devlet hastanesi o yüzden burası iyi oldu.” ifadelerine yer verdi.

ÜCRETSİZ KANSER TARAMALARINA DEVAM EDİLİYOR ÜCRETSİZ KANSER TARAMALARINA DEVAM EDİLİYOR

7f6c788f-0d81-4dc8-8c7b-97651fa37ddc