Yaklaşan Yerel Seçim öncesi, gördüğü destek ve yapılan anket sonuçlarına göre kazanacağına kesin gözüyle bakılan MHP Çilimli Belediye Başkan Adayı İsmail Bayrak, önceki dönem MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’ın katılımıyla, Şerefiye ve Topçular mahallelerinde, iki yeni seçim ofisini daha Çilimli halkının hizmetine sundu.

Whatsapp Image 2024 03 23 At 13.34.54

Düzenlenen açılışa, Önceki dönem Milletvekili Ümit Yılmaz’ın yanısıra MHP Çilimli İlçe Başkanı Aydın Özdemir, teşkilat mensupları ve vatandaşlar katıldı.

Whatsapp Image 2024 03 23 At 13.34.22 (3)

Sağanak yağışa rağmen coşkulu bir kalabalığın eşlik ettiği açılışta konuşan MHPLİ önceki dönem Milletvekili Ümit Yılmaz şunları söyledi:

“Yerel Seçimler yaklaştı. Bu vesileyle, bizim de çorbada tuzumuz olsun diye İsmail kardeşime destek olmak için geldik.

İsmail başkanı size anlatmama gerek yok, sizin kardeşiniz, sizin evladınız, siz İsmail başkanı bizlerden çok daha iyi tanıyorsunuz.

TÜRKİYE BU TARTIŞMAYI KONUŞUYOR TÜRKİYE BU TARTIŞMAYI KONUŞUYOR

Whatsapp Image 2024 03 23 At 13.34.22 (1)

- “İsmail Başkan Vatanına Milletine Bağlı Bir İnsan”

Geçmişten beri gelen ticari hayatında ne kadar dürüst olduğu, ne kadar efendi, ne kadar saygılı, ne kadar işine, eşine bağlı, memleketine bağlı bir insan olduğunu sizler benden çok daha iyi biliyorsunuz.

Whatsapp Image 2024 03 23 At 13.34.21 (1)

- “Ben İsmail Bayrak’a Kefilim”

Allah nasip eder, sizler de takdir ederse 31 Mart’taki seçimlerde belediye başkanı olarak makamınızda görürseniz, size şunun sözünü veriyoruz: Bizim makamımızda kibir yoktur, Allah kibirden uzak eylesin. Herkese kapımız açıktır. Her kimin belediyeyle ilgili bir problemi olursa, bir sıkıntısı olursa, ben kefilim İsmail arkadaşımız sizin işinize kendi işi gibi koşacaktır.”

Açılışta konuşan, MHP Çilimli Belediye Başkan Adayı İsmail Bayrak ise,  “Buraya defalarca geldik. Bu karşılama, bu samimiyet bizim bu yolda her zaman destekçimiz oldu. Vekilimize de kıymetli vaktini ayırıp bize destek olduğu için teşekkür ediyoruz. Tek derdi vatan, millet, Kur’an olan bu partinin altında bu göreve talip olmaktan onur ve gurur duyuyoruz.

Whatsapp Image 2024 03 23 At 13.34.21 (2)

- “Her şeyi bu ilçede kazandık, vefa borcumuzu ödemek istiyoruz”

Vekilimin dediği gibi, Allah bize kibri nasip etmesin. Bizim böyle bir kibrimiz yok. Eğer öyle olsaydık, bu ilçede senelerce ticaret yapıp buralara gelemezdik. Bu ilçede yaşayan insanlara minnet ve vefa borcumuz var. Derdimiz gayemiz ilçemize hizmet etmek.“ ifadelerini kullandı.

Whatsapp Image 2024 03 23 At 13.34.22