Düzce İl Kültür ve Turizm İl Müdürü İlknur Aynan'a "görevde başarı" dilekleriyle ziyaret programı kayıtlayan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdoğan Bıyık ve ekibi, kentte "saklı kalmış turizm alanları"na odaklandı.
'Oda'nın meclis başkanı Tanju Acar, yönetim kurulu başkan yardımcıları İbrahim Canpolat, Cemal Aksan, Ali Gelinoğlu, Rıza Yıldız ve Ahmet Şen'in de yatırımcıların Düzce'yi değerlendirmesi hususundaki istişarelerde, turizme açılabilecek yeni sahalarda yapılabilecek çalışmalara değinildi.
Sanayileşmedeki ilerleyiş haricinde turizm alanlarının millet istifadesiyle, yeni işgücü sahaları üzerinden kentin ekosistemini de güçlendirecek doğal kaynaklara istinaden fikir kaydeden Başkan Bıyık, “Düzce’nin saklı kalmış birçok turizm alanı bulunuyor. Düzce’de yatırıma açık birçok saklı cennet var. Birlikle bu alanlarımıza güçlü yatırımcılar çekerek milletimize kazandırmayı amaçlıyoruz” diye konuştu. 
Şehrin coğrafi zenginliğini turizm ve kültür alanlarıyla değerlendiren Müdür Aynan, iş dünyasının destekleriyle Düzce turizmini canlandırmak için mücadele edeceklerini belirtti. 

turizmmüd (2)

turizmmüd (3)