Rektörlük Turkuaz Restoran’da gerçekleştirilen programa; Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir ile Filistinli öğrenciler katıldı. Ayrıca programa, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İlhan Genç, Prof. Dr. Ali Öztürk, Prof. Dr. Serkan Torun, Rektör Danışmanı Doç. Dr. Cengiz Tuncer, Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Kütük, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Tahir Güney, Öğrenci İşleri Daire Başkanı Havva Pınar Kumral da katıldı.

5-66

GÖLYAKA İLÇESİNİ BİR KEZ DAHA SEL VURDU GÖLYAKA İLÇESİNİ BİR KEZ DAHA SEL VURDU

Destek Vereceklerinin Altını Çizdi

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Düzce Üniversitesi’nin Filistinli öğrencilerin yanında olduğunu, İsrail’in saldırılarını kınadıklarını ifade etti. Filistinli öğrencilere bir dönem yemek bursu imkanı sağlayacaklarını dile getirdi. Sözbir, konaklama sorunu olan öğrencilerin yurtlara yerleştirilmesi, Gazze’de yaşayan Filistinli öğrencilere kayıt dondurma olanağı gibi kolaylıkların sağlanacağını ve her türlü desteği sunacaklarını sözlerine ekledi.

3-115

Filistinli öğrencilerle tek tek ilgilenen Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, tüm sorunların çözümü için ellerinden gelen desteği vereceklerinin altını çizdi.

2 (1)-1

Program, Düzce Üniversitesi İnşaat Mühendisliği’nde eğitim gören Filistinli öğrenci Ahmed Omari’nin yaptığı dua ile sona erdi.