TFF 2. Ligi’nde mücadele eden Düzcespor’da eski Başkan Gökhan Kapoğlu ve yönetimin istifası sonrası yapılan her iki kongrede başkan adayı çıkmayınca, divan heyeti kayyum atanması amacıyla 2. Sulh Hukuk Mahkemesi’ne dava açmıştı.  

Kaltu ve Kaya ile yollar ayrıldı

KAZIM CANBUL TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU KAZIM CANBUL TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU

Geçtiğimiz temmuz ayında mahkeme kararıyla Düzcespor Kulübü için atanan 5 kişilik kayyumda yer alan Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Okan Kaltu ile yollar ayrıldı. Ayrıca yine Düzce Belediyesi’nin şirketi olan Bahçeşehir A.Ş. Genel Müdürü olan ve aynı zamanda Düzcespor Kulüp Müdürlüğü görevini yürüten Muhammed Doğan Kaya’nın da kulüple ilişiği kesildi.

okan kaltuDOĞAN_KAYA-removebg-preview

Özlü göz yummadı, Leblebici destek verdi

Son aylarda Düzcespor’un bazı iş ve işlemlerinde usule uygun olmayan adımlar atıldığını öğrenen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ile Düzcespor Kayyum Heyeti Başkanı Muzaffer Leblebici’nin hemen duruma müdahale ettiği gündeme geldi. Özellikle oldukça hassas olan mali gelişmeleri titizlikle takip eden ve hiçbir olumsuzluğa müsamaha göstermeyen Başkan Özlü’nün hoşnut olmayacağı gelişmeler yaşanması üzerine Kayyum Başkanı Leblebici ile yaptığı görüşme sonrası ikisi de belediye çalışanı olan Okan Kaltu ile Muhammed Doğan Kaya’nın Düzcespor ile yollarının ayrılması yönünde ortak karar aldığı öğrenildi.

FARUK ÖZLÜ...LEBLEBİCİ-removebg-preview

Düzcepor yönetiminde iki yeni isim

22 yıl sonra 2. lige yükselen Düzcespor’da şüpheye yer olacak hiçbir hamleye göz yummadığı bilinen Başkan Özlü’nün tavsiyeleri ile kayyum heyetinin yeni üyesi Düzce Üniversitesi Rektör Danışmanı Doç. Dr. Cengiz Tuncer olurken, Kulüp Müdürlüğü görevi ise Düzce OSB Müdürü olan iş insanı Sinan Kadri Karaman’a emanet edildi.

sinan_kadri_karaman-removebg-preview

cengiz tuncer-1