Düzce’nin ve bölgenin gündemine 28 yıldır yön veren Öncü Radyo Televizyon, 29. yılına teknolojik gelişmelerle giriyor. Yeniliklere öncelikle dijital ortamlarda başlayarak, www.oncurtv.com adlı internet sitesini yenileyen Öncü Medya, okuyucularına daha zengin bir internet arayüzü sunmayı amaçladı. Aynı zamanda alt yapısı da güncellenen siteye artık erişim daha hızlı ve kolay olacak.

Yeni yıla yeniliklerle 'Merhaba' demeye hazırlanan Düzce'nin öncüsü, mobil internet sitesi ve on binlerce kullanıcının indirdiği Öncü Haber adlı mobil uygulamasını da yenileme kararı alarak hızla gerekli çalışmaları başlattı. Yeni teknoloji yayıncılığına geçiş sürecinde kimi zaman site ve uygulamaya girişlerde yaşanabilecek sıkıntılar dolayısıyla okuyucularından sabır isteyen Öncü Medya Ailesi, bünyesinde barındırdığı Öncü TV, Radyo Öncü ve Düzce Manşet Gazetesi'ni dijital ortamlarda da daha iyi noktalara taşıyarak milyonlarca takipçisine en iyi hizmeti sunmayı amaçladığını vurguladı.

Alt yapı çalışmaları tamamlandığında okuyucuların karşısına daha kolay kullanılan ve içeriklere daha hızlı ulaşılabilen bir mobil uygulama ile çıkacak olan Öncü Haber, anlayışları için okuyucularına teşekkür etti.