banner851

banner614

1 YIL SONRA ULAŞIMA AÇILDI

1 yıl önce meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşıma kapanan Gölyaka Bağlantı Yolu nihayet ulaşıma açıldı.

banner619
Yerel Haber 29.11.2016, 14:29 29.11.2016, 14:38
4003
1 YIL SONRA ULAŞIMA AÇILDI

Yapıldığı günden itibaren sık sık yaşanan heyelanlar nedeniyle yüzleri güldürmeyen ve 1 yıl önce gerçekleşen son heyelanda bir evin zarar gördüğü Gölyaka bağlantı yolu çalışmaların tamamlanmasının ardından ulaşıma açıldı.

İlçeye ulaşımda büyük kolaylık sağlayan yoldan sık sık yaşanan heyelanlar nedeniyle bir türlü istenilen verimin alınamamış, yolun durumu büyük hayal kırıklığına neden olmuştu. Yolun göçük olan bölümünde karayolları tarafından gerekli onarım çalışmaları yapıldı. Asfaltlama çalışmasının tamamlanmasıyla birlikte yol bugünden itibaren ulaşıma açıldı.

Yolda 26 Ocak 2016 günü gerçekleşen heyelan sonucu 1 ev zarar görmüş 4 ev aynı tehlikeyle karşı karşıya kalmıştı. Heyelan nedeniyle Gölyaka ile Düzce arasındaki ulaşımın 5 aydır eski yol üzerinden sağlanıyordu.
 

banner844
Yorumlar (5)
safak 5 yıl önce
Arkadaşlar bu havada sıcak asfalt atılmaz bilmem anlatabildim mi
Meçhul 5 yıl önce
Gölyaka 30 yıl yol bekledi sonunda geldi fakat 2 kez kapandı. yakında 3. ve.4. göçmeler de başlar çünkü iki yerde yol basmış. yukarıdan yuvarlanan kayalar cabası yeni yapılan yamalı asfalt?? orada frene basan kendini bir evin çatısında bulur YAZIK. Ha bide Gölyaka turizm merkezi olacakmış DAVOS olacakmış. ''Yol medeniyettir'' bu nasıl olacak??
asi 5 yıl önce
Yapılan asvaltı, kalın mucır taşını ziftle karıştırıp yapmışlar. Yol sanki eski tip soğuk asvalt yapmış gibi, yol hep muçır olmuş araba savruluyor.
nsm 5 yıl önce
bence herkes rahatca iddiaya girebilir bu yolun yine ucacagina.
Gölyaka lı 5 yıl önce
5ay mı nerdeyse 1 yıldır kapalı. Birde kara yolları gelip de atılan asfaltı bir görseler yazık ya vAllahi ayıp. Böyle bir asfalt şekli yok köy yolu inanın daha iyidir. Yazık şu millete yazık harcanan milli servete.