banner851

banner614

3 GÜNDE BOZULDU

Köy yollarıyla ilgili sıkıntılar artarak devam ediyor. Çilimli- Yenivakıf arasında bulunan grup yolunun 3 günde bozulduğu iddia edildi. Yolda beliren çukurlar araçları kullanılmaz hale getirdi… Vatandaşta sürücülerde isyanda…

banner619
Yerel Haber 04.06.2014, 16:43
260
3 GÜNDE BOZULDU

 

Çilimli- Sarımeşe- Yeni Vakıf Köylerini Akçakoca Yolu’na bağlayan grup yolunun üç günde bozulduğu iddiası kafaları karıştırdı.

İl özel idaresi tarafından seçim öncesi yapılan yolun 3 günde bozulduğu iddia eden Yeni Vakıf Köyü muhtarı Afer Kınay, yetkilileri “çare olmaya” çağırdı.

 

 


Grup yolundaki taşımacılık yapan araç sürücüleri yolu bu kadar kısa sürede bozulmasına bir anlam veremediklerini anlatırken, yetkilileri göreve davet ettiler.

Ağır tonajlı araçların kullanması nedeniyle yolun bozulduğunu belirten vatandaşlar, ağırlıklı olarak yolun yapılması esnasında kullanılan malzemenin yeterli şekilde karılmadığı ve alt yapısı hazırlanmadan yola asfalt döküldüğü iddia edildi.

 

 


Yolda yıkık ve çatlakların belirgin oluşu sürücüler için büyük bir çile oluştururken, araçlarda seyreden vatandaşlar yetkililerin çare olmasını istedi.

 

 

 Haber;E.Tayhan

 

 

 

 

Yorumlar (0)