banner851

banner614

AK PARTİLİ MECLİS ÜYELERİNDEN ÖNERGE

banner619

Düzce Belediye Meclisi Temmuz ayı bileşiminde AK Partili Meclis üyeleri İnönü Parkı’nın yeniden mevcut işletmeci AK Partili İl Genel Meclis Üyesi Cahit Aydın’a verilmesi için önerge verdi.

banner846
Yerel Haber 12.07.2016, 10:47 13.07.2016, 18:11
3964
AK PARTİLİ MECLİS ÜYELERİNDEN ÖNERGE
banner844
banner785

 Düzce eski Belediye Başkanı Ruhi Kurnaz döneminde müstecire verilen İnönü Parkı için kira sözleşmesinin sonuna gelindi. Düzce merkezde tek nefes alınabilecek noktalardan biri olan İnönü Park’nın yeniden kiralanması Düzce Belediyesi’nin Temmuz ayı toplantılarında AK Partili Meclis üyelerinin önergesiyle gündeme geldi.

Ak Parti Belediye Meclis üyeleri aldıkları grup kararıyla parkın yeniden mevcut işletmeci Ak Parti İl Genel Meclis üyesi Cahit Aydın’a verilmesi için önerge sundu. Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in başkanlık ettiği meclis toplantısında önerge plan ve bütçe komisyonuna havale edildi. Parkın kaç yıllığına ne kadar bedelle ihale edileceğini plan ve bütçe komisyonu karar verecek. Perşembe günü düzenlenecek meclis toplantısında komisyonun görüşü karara bağlanacak.

HABER;S.KAŞKIR 

Yorumlar (28)
yeşil adam 5 yıl önce
Zaten parkın her tarafı beton olmus. Bisiklet ile giremiyorsun ama kafe nin içine kadar mersedes,bmv ile girebiliyorsun. Ben orayı zaten kimsenin park olarak gördüğüne inanmıyorum. Metruk binalardan hic bir farkı yok.
Bozkurt 5 yıl önce
Verin gitsin Nasılsa Parti Bürosu Olarak kullanıyor vatandaş arayı sen işletmecisin Tarafını Çıkarların için Belli edemezsin İçinde saklarsın veya reklamsız olarak Görevini icra edersin sırf çıkarları için bir yerlere gelmek için Parti bayrağının altına giremezsin o parti bayrağını astığın günden beri adımımı atmadım Çok Şükür paramda nasip olmadı olmasında....
AKPARTİLİ 5 yıl önce
O önergeyi veren arkadaşlara YUH olsun.Nerde kaldı sizin AKPARTİLİLİĞİNİZ.Böyle bir rezillik olabilir mi?Bu kadar yandaşlık olabilir mi?Sizin diğer partilerden ne farkınız kaldı.Yazık Yazık Çok yazık.
Alperen 5 yıl önce
Bırakın Kardeşim Birazda Başkası çalıştırıp kazansın Ekmek yesin Ne bu tapulu malları gibi hep aynı kişilermi çalıştıracak alacak ihaleyi açık şekilde şeffaf şekilde kanunlar neyi gerektiriyorsa açarsın ihaleye sonuçta Belediye para kazansın diye değilmi en yüksek teklifi veren alır işletmesini Hz.Hamza Gibi Adaletli olun Yunus Emre gibi Hoşgörülü olun Napolyon Gibi Para Göz doymamış olmayın!!!!
trabzonlu 5 yıl önce
Ne kirays verceniz halkin nefes aldi yer olsun birakinda tabi eski isletmeci slck kural ortada çokmusler kara bulur gibi
BURAYI BELEDİYE YE AİT Bİ 5 yıl önce
İNÖNÜ PARKI KİRAYA VERİLMESİN BU PARKI BELİDİYE İŞLETMELİ
e30cengiz 5 yıl önce
Düzcespor'un geliri yok.Yapabilirmisin takım kimseye muhtaç olmadan yaşatılsın diye.söylemeye ne gerek senin düşünmen ve yapman gerekir.
çarşaf çarşaf ak parti 5 yıl önce
girişte o kocaman parti ilanlarını gördüğümden beri o işletmeye ve parka gitmiyoruz. siyaset her şeye karışmasın artık!!!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
kapalı