banner851

banner955

AKÇAKOCA'NIN HAVASI TEMİZ ÇIKTI

Şehircilik ve Çevre Bakanlığı hava kalitesi ölçüm aracının 1 ay süreyle Akçakoca’da yaptığı ölçümler sonucunda Akçakoca’nın hava kalitesinin yüzde 95 oranında olduğu açıklandı.

Yerel Haber 16.01.2019, 14:25 16.01.2019, 16:36
1502

Cittaslow (sakin şehir) kentleri arasında yer almak için gerekli 72 kriteri yerine getirme çalışmalarında sona gelen ve bu konuda gerekli maddi desteği MARKA’nın yaptığı Akçakoca’nın hava kalitesi ölçüm çalışmaları tamamlandı.

Şehircilik ve Çevre Bakanlığı hava kalitesi ölçüm aracının 1 ay süreyle Akçakoca’da yaptığı ölçümlerin tamamlandığı ve istenilen oranın çok üzerinde bir sonuç elde edildiği öğrenildi.

Konu ile ilgili olarak Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici yaptığı bilgilendirmede şu ifadelere yer verdi:“Akçakoca’da yürüttüğümüz Cittaslow çalışmamızın kapsamında yaptırmak zorunda olduğumuz hava kalitesi ölçüm sonuçları tamamlandı. Akçakoca’mızın hava kalitesi çok iyi çıkmış olup oranı %95 seviyesindedir.”

HABER:S.ŞEN/Akçakoca


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

Yorumlar (3)
Baha eser 4 yıl önce
Havası temiz tamam ama yollar kötü çöp tenekeleri berbat Osmaniye otobüsleri eski eser sokak çöktü çökecek İsmail kaptan sokak çökecek bakımsız duyurulur belediyeye
Selim 4 yıl önce
Duzcede öluyoruz.olcum yapan yok..kimsenin umrunda degil..
bu şehirden 4 yıl önce
cüneyt efendi turizmi bitirdi.ortalık abazan mülteci kaynıyor..biraz özveri başkan
27
parçalı az bulutlu