banner851

banner955

AKÇAKOCA’DA SEZONU AÇTILAR

Bu sene deniz sezonu Akçakoca’da erken açıldı. Gençler Şubat ayında Akçakoca’da denize girdi. Gençlerin soğuk havada denize girdiğini görenler ise şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Yerel Haber 20.02.2018, 14:15 21.02.2018, 16:43
3168
AKÇAKOCA’DA SEZONU AÇTILAR

Düzce’nin Akçakoca İlçesi’nde deniz kenarında yaşanan ilginç görüntüler görenleri şaşırttı.
 
Sahilde birkaç genç mayolarını giyip denize girdi. Gençler önce yavaş yavaş plajda yürüdü. Denize yaklaşan gençler önce kıyıda ayaklarını denize soktu. Ardından yürüyerek denize giren gençler böylece bu yılki deniz sezonunu da açmış oldu.
 
Denizde bir süre vakit geçiren gençler Şubat’ta denize girmenin keyfine vardı. Ancak soğuk havada gençlerin denize girdiklerini görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Henüz kış mevsiminde denize giren gençler de böylece erkenden deniz sezonunu açmış oldu.

Haber: A. SARI

banner844
Yorumlar (13)
Can . D 5 yıl önce
YURTDISINDAN GELIYORUM AKCAKOCAYA HERSENE SON SENELERDE NE YAZIKKI SURIYELI OLMUS DONLARLA KILOTLA DENIZE GIRIYOLAR KIZLARA SATASIYOLAR HER YER SURIYELI YETER YA ANKARADAN ISTANBULDAN GELENLER ARTIK GELMIYOLAR ONLARDA GÖRDÜ HERSEYI REZILLIGI NIYE GELSINLERKI AKDENIZ SÜPER SURIYELI ORDA BARINAMIYOO
akcakocali 5 yıl önce
turistik bölgeyiz diye ovunurken turizm icin ne yaptigina bir bakacaksin..cuhalli carsisinda esnaf yok.eski carsiya hep agirlik var.araba parki cok buyuk sikinti...surekli kaldirim tasi sök tak..cafede oturmak icin kimse gelmez akcakocaya..
Yorumsuz.. 5 yıl önce
Ağlayan akcakocalilar bu başkanı ben mi seçtim. Siz sectiniz o yüzden ağlamak yok.
muhtemelen aynı kişiler 5 yıl önce
aquapark,akçakocalı,akçakocalı esnaf,cazibesi yok akçakocanın isimli yorumcular. yüzde 99 aynı kişi.nerden kini varsa başkana farklı kılıklara girip yorum yapmış.yarın zürafa öbür gün antilop kılığına da girer bu.
serdar 5 yıl önce
noldu nesini beğenmedin yorumların.Olumlu olanları sayda bilelim..şu fakıllı mağarasıymış kaleymiş aktaşmış karataşmış onları bırak.kimse gitmiyor zaten.2 ayda esnaf ne kazanır gelen turist gidince kaç turist daha gelir.Yemenicinin nesi oluyosun acaba.
zorunamı gitti 5 yıl önce
zehir hafiye gibisin.Herkes alkuşlamak zorunda değil.Git sor esnafa kaçı memnun sn yemeniiciden..ben cvp vereyim 15 / 3* kişi.
Düzce li 5 yıl önce
Haberi okurken üşüme geldi. Valla bravo.
Cazibesi yok Akçakocanın 5 yıl önce
dalgakıran noldu.Minübüsler çok erken saatte bırakıyorlar işi ve çok eski.Yazın hiçbir faaliyet yok.Millet direk Karasu ya Ereğliye Cebeciye gidiyor.Onlar yapar Akçakoca bakar.Kocaman bir köy Akçakoca ve hiç cazibesi yok.
aquapark 5 yıl önce
Suriyeli adamlar gelir gene bu yaz kadınlara sarkar millet tekme tokat birbirine girer.Bu yaz önlemini al başkan.Yada Cebec veya Ereğli yada Karasu.Hem ucuz hem eğlenceli.Akçakoca köy gibi..
vatandaş 5 yıl önce
İçeriye yabancı almak zorunda değilsiniz , onları içeri almazsanız kavga çıkaramazlar:)
Akçakocalı 5 yıl önce
yaz hiçbir faaliyet olmadan geçer.Esnaf kan ağlar.Turist direk karasu cebeciye geçer.Minübüsleri çok eski.Uzunboylubiri zaten koltuğa oturamıyor.Festival yok hiçbir eğlencen yok.Sadece cafe.Git kendin otur o cafede başkan
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
27
parçalı az bulutlu