banner851

banner614

AVRUPA İLE BAĞ KURULACAK

Düzce Belediyesi’nin katkılarıyla Avrupa Düzceliler Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından Düzce’nin tanıtımına yönelik ‘Düzce’yi bir kare fotoğrafla tanıtıyorum’ başlıklı fotoğraf yarışması düzenlendi. Öğrencilere açık olacak olan ve yarışmacıların Tek kare fotoğrafla katılacağı yarışma için eserler Derneğin internet sitesine gönderilecek.

banner619
Yerel Haber 31.10.2012, 12:42
209
AVRUPA İLE BAĞ KURULACAK

Avrupa’da yaşayan Düzceliler ile Türkiye’nin herhangi bir bölgesinde ya da Düzce’de yaşayan hemşerilerimiz arasında bir bağ kurmak, iletişimi güçlendirmek aynı zamanda ilin tarihi, turistlik ve kültürel değerlerinin tanıtımını yapmak amacıyla, Düzce Belediyesi’nin katkılarıyla Avrupa Düzceliler Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından fotoğraf yarışması düzenleniyor.
‘Düzce’yi 1 kare fotoğrafla tanıtıyorum’ yarışması kapsamında katılımcılardan, Düzce’de çekilmiş 1 adet renkli ya da siyah beyaz fotoğraf ve beraberinde o fotoğraf karesinde gördüğü ayrıntıyı aktardıkları bir metin yazmaları bekleniyor.
Yazılan metinin, katılımcının deklanşörden baktığında gördüğü ayrıntıları, bu kareyi çekmekteki amacını ve duygularını içermesi, ayrıca neden Düzce’yi bu kare ile anlattığını ifade etmesi isteniyor.

Yarışma tek kademeli olarak Lise Öğrencilerine açık düzenlendi. Eserler 30 Kasım 2012 tarihine kadar teslim edilecek.

Haber; H. İŞCAN

banner844
Yorumlar (0)