banner851

banner614

BAYRAM’A TEŞEKKÜR PLAKETİ

banner619

Düzce Merkez Bölgesi Kamyon ve Tır Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi yeni yönetimi, kooperatife verdiği desteklerden dolayı Belediye Başkanı İsmail Bayram’a nezaket ziyaretinde bulunarak teşekkür plaketi verdi.

banner846
Yerel Haber 05.04.2012, 16:03
199
BAYRAM’A TEŞEKKÜR PLAKETİ
banner844

Geçtiğimiz hafta genel kurulunu yapan ve 6. Kez Düzce Merkez Bölgesi Kamyon ve Tır Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı seçilen Orhan Yılmaz ve yeni yönetimi Belediye Başkanı İsmail Bayramı ziyaret etti.
Başkan Orhan yılmaz Belediye Başkanı İsmail Bayram’a kooperatife verdiği desteklerinden ötürü teşekkür plaketi takdim etti. Bayram’a plaketi takdim eden Yılmaz, “4 yıllığına görevi devraldık. 5 kişilik yönetim kurulumuzla çalışmalara devam ediyoruz. Bütün arkadaşlarımızın sevgi ve saygılarını sunuyorum.”dedi.
Başkan Bayram, Yılmaz ve yeni yönetimine görevlerinde başarılar diledi.“Bugüne kadar yaptığını çalışmaları yakından takip ediyoruz “diyen Bayram, “ Bundan sonraki süreçte üyelerinize olabilecek en büyük katkıyı sağlayacağınıza inanıyorum. Belediye olarak sıkıntı yaşadığınızda her zaman yanınızdayız.” dedi.

Yorumlar (0)