banner851

banner614

BELDE GENELİNDEKİ ESNAFA CAN SUYU

Beyköy Belediyesi, yeni tip koronavirüs (COVİD-19) salgını nedeniyle ekonomik açıdan zor günler geçiren kahveci esnafına destek olmak için harekete geçti. Belde genelindeki kahveci esnafına belediye eliyle 1000 TL değerinde market çekleri ulaştırılmaya başlandı.

banner619
Yerel Haber 07.01.2021, 11:58 04.02.2021, 16:29
1763
BELDE GENELİNDEKİ ESNAFA CAN SUYU

AK Partili Belediye Başkanlarının katılımı ile gerçekleştirilen Aralık Ayı İstişare Toplantısı’ndan salgın döneminde işyerini kapatmak zorunda kalan esnafa yönelik, belediyeler aracılığı ile destek yapılma kararı çıkmıştı.

Çilimli ve Düzce belediyelerinin ardından Osman Kılıç başkanlığındaki Beyköy Belediyesi de salgın nedeniyle alınan tedbirler kapsamında işyerini kapatmak zorunda kalan ve ekonomik açıdan zor günler geçiren kahvecilere destek olmak üzere harekete geçti.

Belediye eliyle belde genelindeki kahveci esnafına 1000 TL değerindeki market alışveriş çekleri ulaştırılmaya başlandı.

Konu ile ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Beyköy Belediye Başkanı Kılıç, “Beldemizde faaliyet gösteren ve Covid-19 tedbirleri kapsamında kapanan kahvehane esnaflarımıza gıda hediye çeki vererek esnaflarımızın yanında olmaya çalışıyoruz. ALLAH 'ın izni ile bu kötü günleri hep birlikte atlatacağız” ifadelerini kullandı.

HABER: Mehmet GÜNESEN

banner844
Yorumlar (1)
Mehmedali 9 ay önce
Başkana sorun bakalım yabancı biri yatırım için arsa aldığında neden hemen arsaya yeşil alan koyuyormuş