banner851

banner614

BELEDİYE’DEN 7 BİN 500 KİŞİYE GIDA ÇEKİ

banner619

Düzce Belediyesi tarafından oluşturulan Ramazan programı kapsamında 15 mahallede kurulan iftar sofralarında toplam 35 bin kişilik iftar yemeği dağıtıldı.

banner846
Yerel Haber 15.06.2018, 15:25 15.06.2018, 18:10
1840
banner844

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Ramazan boyunca hazırlanan program kapsamında Düzce’de bulunan vatandaşlara kurulan iftar çadırları ve çeşitli yardımlarla ulaşmaya çalıştı.

Düzce Belediyesi’nden yapılan açıklamada da 15 mahallede kurulan iftar sofralarında Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ın da katılımıyla vatandaşlara 35 bin kişilik iftar yemeğinin dapıldığı bildirildi. Ayrıca Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından sosyal olarak incelemesi yapılan 250 aileye giyim yardımı yapıldı. Ramazan Bayramı öncesinde ihtiyaç sahibi ailelerin giyim ve çeşitli ihtiyaçlarının karşılandığı çalışma ile aileler ve çocukların talepleri karşılandı.

Ramazan ayında Düzce’de ikamet eden ve öncelikli yardıma ihtiyaç duyan aileler tespit edilerek gıda yardımı amacıyla hazırlanan 7 bin 500 adet alışveriş çeki mahalle muhtarları ile iş birliği içinde yürütülen çalışmalarla ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (11)
Başkanın şeyiyle 3 yıl önce
Bırakın bu işleri.. seçim arabalarının mazotları milletin çekleri, her akşam iftar yalandan seçim var diye milletten alınan para çek.siz kimsiniz????
Yolcu 3 yıl önce
.oyunuzu sizi bu cekelere muhtac birakanlari dusunerek verdiginiz surece iftar cekleri ananizin ak sutu gibi helal olacaktir.
sanayici 3 yıl önce
ewet secim yatırımları başlamıştır
Apsuva 3 yıl önce
Çek ver makarna ver bulaşıkmakinesi ver karnımız tok bunlara hizmete ,adalete , eşitliğe ,çalışmaya , ucuz benzine, iş bulmaya,vergide eşitliğe,kaliteli eğitime ,çifcide üretmeye açız bunlara vericeksen bunları ver
Yorum 3 yıl önce
Bu ramazan merkezde sürekli dagitilan ramazan cadiri yoktu. İhtiyaci olanlar iftar yapamadilar.
Düzcede 3 yıl önce
Yine 3-0 in alt yapısını yapmışlar
Düzceli 3 yıl önce
Seçim kokan hareketler bunlarrrrrrrrrrr
Misafir 1 i 3 yıl önce
Türkiye genelinde milyonlarca Düzcede on binlerce Sokak Hayvanları aç ve susuz Valilikler Belediyeler kaymakamlıklar bu konuda hiç duyarlı değiller Valiliklerden Belediyelerden kaymakamlıklardan bu konuda çözüm istiyoruz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22°
parçalı bulutlu