banner851

banner614

BEYKÖY İLÇE OLMAK İSTİYOR

5 bin nüfuslu Beyköy beldesinin ilçe olma talebi Düzce ziyareti sırasında Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a iletildi. Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç'ın sanayi ve turizm beldesi olarak ilçe olmak istediklerini söylemesi üzerine Erdoğan'ın yanıtı "Değerlendirilebilir." oldu.

banner619
Yerel Haber 01.01.2018, 14:56 03.01.2018, 10:28
4921

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan dün Kalıcı Konutlar Spor Salonu'nda gerçekleştirilen AK Parti 6. Olağan İl Kongresi’nin ardından bir dizi ziyarette bulundu. 

Valilik önünde pankart açtılar
Erdoğan'ın ilk durağı olan Düzce Valiliği ziyareti sırasında güvenlik barikatında dikkat çeken bir ayrıntı göze çarptı. Düzce'nin merkeze en yakın beldesi olan Beyköy'ün halkı açtığı pankartlarla Erdoğan’a sesini duyurmaya çalıştı. "Sanayi ve Turizm Kenti Beyköy İlçe olmak İstiyor", "Reis Alemin Kralı, Beyköy İlçe Olmalı", "Kudüs'ü Başkent Yaptın, Beyköy'ü de İlçe Yap Reis" yazılı pankartlar açan Beyköy halkı ilçe olma yolundaki isteklerini dile getirdi. Ancak geniş güvenlik önlemleri arasında gerçekleşen ziyarette amacına ulaşamayan halk, Erdoğan'ın Beyköy ziyaretini fırsata çevirdi.

"Kudüs'ü Başkent Yaptın, Beyköy'ü de İlçe Yap Reis" 
15 Temmuz’daki hain darbe girişimi sırasında Ankara Gölbaşı Özel Harekat Merkezi’nde şehit olan 4. Sınıf Emniyet Müdürü Ufuk Baysan’ın Beyköy Çalıcuma’daki babaocağına giden Erdoğan, ziyaretin ardından dönüş yoluna geçmeden önce belde merkezinde vatandaşlarla sohbet etti. Burada bir grup Beyköylü'nün açtığı pankartları gören Erdoğan'ın en çok "Kudüs'ü Başkent Yaptın, Beyköy'ü de İlçe Yap Reis" yazılı afiş dikkatini çekti. Bu sırada ilçe olma taleplerine ilişkin Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir görüşme gerçekleştiren Belediye Başkanı Osman Kılıç, 5 bin nüfusu, 2 tane OSB'si olan, sanayi-turizm beldesi Beyköy'ün artık ilçe olmak istediğini söyledi. Talebi dinleyen Erdoğan ise mecliste bu konuyla ilgili bir kanun hazırlığı olduğunu belirterek, değerlendirmeye alınabileceğini ifade etti. 

Haber: C. ÜSTÜNER 

Yorumlar (21)
Kazım Karabekir 4 yıl önce
Beyköy 82 can’dır gerisi heycan’dır
Bir yolcu 4 yıl önce
Uuyyy kabalakliguldurdunla bizi Allah da seni güldürsün. Okudunuzmu beykoyluler alın kabalagi kesin ilçe olursunuz. Diyelim ilçe oldunuz önce o güzelim arazilerinizi kaybedersiniz.bak bizim suçlarımızdan 150 dönüm arazi uçtu gitti.
Haha 4 yıl önce
Bizim mahalle kadar nüfusu var burası ilçe olursa azmimilli mahalleside ilçe olması lazım
Kazım Karabekir 4 yıl önce
Yanlız biz hep diyoruz BEYKÖY 82 diye ve ilçe olursa biz 82. İl kesin oluruz millet kafayı yer.Düzcede bi kaç kişi beyköyü sevmiyor yaz aylarında lütfen o zaman gelmesinler piknik yapmaya şelaledimizi gezmeye kudurun her zaman her yerde 82 :)))
kazım 4 yıl önce
konuralp 2018 kere ilçe olmuştu. ne yaptılar eski rektör ve eski bld başkanı keyiflerince mahalle yaptı.
Niye hizmetmi gitmiyor.! 4 yıl önce
Beyköyüde, Konuralpide bu günkü duruma düşüren Ak partidir. Sanki Düzce merkez hizmette doyduda oraları mahalle yapmaya kalkıştılar hizmet götürecekler birde kasaba ozaman Ak partili değildi seçimle geleni bu tip ayak oyunlarıyla gönderdiler. Beyköyde başka partiden seçildi Akpartiye geçti şimdide elleriyle verdikleri özgürlüğü başkaları kaptırmışta bunlar kurtarmış gibi dümende yaparlar bunlar. Herkeste inanır.
Kanertesi 4 yıl önce
Kaynaşlı ilçede ne oldu noteri yok yokta yok napacanız ilçeyi
Beyköy Hemşerisi 4 yıl önce
Hacı Osman kardeşim sen delirdin mi?
Düzcenin en güzel köyünü ilçe yapıp da ne yapacaksın?
Güzelim arazileri verimli tarlaları ranta mı açacaksın?
Bu absürt fikrinden vazgeç zaten artık bir daha seçilemezsin!
filim bitti,
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın