banner851

banner614

BİR KAZA NELERİ ORTAYA ÇIKARDI

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde olan ve mayıs ayından bu yana Sağlık İl Müdürlüğü hizmetine tahsis edilen resmi aracı mesai dışı kullandığı ortaya çıkan ve Esentepe Köyü'nde geçirdiği kaza sonucu yaralanan kamu personeli Ufuk K. hakkında soruşturma başlatıldı.

banner619
Yerel Haber 03.06.2021, 23:46 04.06.2021, 17:29
4719

Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında Sağlık Müdürlüğü'nün filyasyon hizmetine verilen kamu aracının şoförü Ufuk K. Cumayeri'nin Esentepe Köyü'nde yüksekten düşme sonucu kaza geçirince foyası meydana çıktı. İddiaya göre; mesai dışı resmi aracı Esentepe Köyü'ne süren ve park ettiği yerde alkol aldıktan sonra araçtan inip dengesini kaybederek dere yatağına düşen Ufuk K. yaralandı.

Cumayeri itfaiyesince kurtarılan kamu personeli Ufuk K. hakkında soruşturma başlatıldı. Düzce Valiliği'nden konuya ilişkin yapılan açıklama şöyle:
"Gençlik Spor İl Müdürlüğü'nde  şoför olarak görevli Ufuk K., İl Sağlık Müdürlüğümüzün talebi üzerine 7 Mayıs 2021 - 14 Haziran 2021 tarihleri arasında, görev tahsisli araç ile filyasyon ve aşılama hizmetlerinde çalışmak üzere İl Sağlık Müdürlüğü emrinde görevlendirilmiştir. 

3 Haziran 2021 tarihinde  Cumayeri Esentepe Köyü'nde, meydana gelen kazayla ilgili soruşturma başlatılmıştır.

Yorumlar (12)
Cafer 4 ay önce
Liyakata göre Alınan Basit bir örnek Liyakat çok önemli Ama Garibana Arkasında Dayısı amcası olmayana önemli!!!!
xxl Cevap 4 ay önce
Ersin turan; Düzceyi temsil eden Özel idare genel sekreter yard. görevinde bulunan siyasiye yakın isim tabi, sarhoş yola çıkması,ehliyetine el konulması, görevdeyim demesi önemli değil haber yapılmaz. Ama ALLAH yanınıza bırakmaz Yetimin hakkını peynir ekmek gibi yiyenin.
Dosya kapanır 4 ay önce
Dosyayı el altından kapanır rahat olun
halk 4 ay önce
bu milletin bedduası daha çok kişiyi götürecek.
Adlı 4 ay önce
Düzce belediyesinde mesai dışı şahsi işler için hatta şehirlerarası bile kullanılan kamu araçlarınıda incelermisin sayın öncü yetkilileri….
..... 4 ay önce
Neden araçlar Sağ.Müd.de toplanmıyorda sağda solda geziyor.
Düzceli 4 ay önce
Gençlik Spor İl müdürü de Cumayeri'li. Şoför de içki içmeye resmi araçla Cumayerine gelmiş. Tesadüf !
Aa 4 ay önce
Eeeee ben başvurunca beni almıyorlar. Kim alıyorsa kimi, versin hesabını. Verecek de.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın