banner851

banner955

BOLU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ’NDE YENİ GÖREVLENDİRME

Düzce, Yığılca, Akçakoca ve Gölyaka orman işletme müdürlüklerinin de bağlı olduğu Bolu Orman Bölge Müdürlüğü’ne yeni atama… Kastamonu Orman Bölge Müdür Yardımcılığı görevini yürütürken Bolu Orman Bölge Müdürü olarak atanan Mahmut Şentürk görevine başladı.

Yerel Haber 06.11.2021, 10:55 06.11.2021, 18:14
754

Kastamonu Orman Bölge Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Mahmut Şentürk, Bolu Orman Bölge Müdürü olarak atandı. Şentürk Bolu’ya gelerek görevine başladı.

Müdürlükten yapılan açıklamada, Karamanlı Mahallesi'nde bulunan bölge müdürlüğü binası önünde bölge müdür yardımcıları ve Bolu Orman İşletme Müdürü tarafından karşılanan Şentürk'ün görevini, Orman Zararlılarıyla Mücadele Daire Başkanı olarak atanan Şaban Bıyıklı'dan devraldığı ifade edildi.

Şentürk'ün, bölge müdür yardımcıları ile genel bir değerlendirme toplantısı düzenlediği ve yürütülen faaliyetlerin son durumu hakkında bilgi aldığı kaydedildi.

Şentürk, Bolu Orman Bölge Müdürlüğü’ne bağlı olan ve aralarında Düzce, Yığılca, Akçakoca ve Gölyaka’nın da olduğu 12 işletme müdürlüğünden sorumlu olacak.

Yorumlar (1)
Asabi 1 yıl önce
Resimdeki japon malı arazi aracı yaklaşık 3 milyon TL. Karadenizli kocalarının dediği gibi "biraz daha okusaydin da ormancı olsaydın..."
Yeni Sayımız