banner851

banner955

BÜYÜKLER KİRLETTİ, ONLAR TEMİZLEDİ

Düzce Doğa Okulları Ekoloji Bölümü öğrencileri büyüklere ders olacak bir davranış sergiledi. 22 Mart Su Günü etkinlikleri kapsamında Akçakoca'ya giden Doğa'lı öğrenciler, sahili temizleyerek büyüklere örnek oldu.

Yerel Haber 17.03.2018, 15:43 17.03.2018, 16:30
758
banner1032

Düzce Doğa Okulları önemli gün ve haftalarda düzenlediği örnek çalışmalarla adından söz ettiriyor.
 
Bu kez de Düzce Doğa Okulları'nda eğitim ve öğretim gören öğrenciler gösterdikleri çevre duyarlılığıyla büyüklere de örnek oldular.
 
Öğrenciler ve veliler 22 Mart Su Günü etkinlikleri kapsamında çevre kirliliğine ve çevrenin temiz tutulmasına yönelik dikkat çekmek isteyerek Akçakoca sahilini temizlediler.
 


Doğa Okulları yöneticileri de geleceğe temiz bir dünya bırakmanın yolunun, bugün çevreyi kirletmemekten geçtiğini belirterek bu prejenin uygulanmasında destek veren öğrenci ve velilere teşekkür ettiler. Düzce Doğa Okulları Ekoloji Öğretmeni Pelin Pehlivan konuya ilişkin "Bu proje ile çocuklarımıza yaşayarak öğrenmenin avantajlarını yaşatıyoruz. Geleceğimizi şekillendirecek nesiller şimdiki çocuklarımız ve eğitimin küçük yaşta başlaması bizim için çok önemli. Biz Doğa Koleji olarak bu konuda çalışmalarımızı sürdüreceğiz"
 


Doğa Okulları öğrencilerinin çevreye duyarlı projeleri devam edecek...

Haber: A.SARI

Yorumlar (5)
Levrekçi 5 yıl önce
Orası neresi Levrek vardır orda
Çevre Dostu 5 yıl önce
Yanlışlık bunun neresinde bilmiyorum ama böylesine hassas ve duyarlı nesiller yetiştirdiğiniz için doğa okullarını, emektar öğretmenlerini ve çocuklarımızı kutluyorum..Gelecek Doğada var!
Cok ince düşünülmüş 5 yıl önce
Tamamen gönüllülüğe dayanan bu calismaya dahil olduğumuz icin ailecek cok mutluyuz. Cok keyifli bir gündü ustelik hem eğlendik hem faydali bir is yaptik. Buna vesile olan okulumuza tesekkur ederiz
Aysun 5 yıl önce
Çok yerinde bir çalışma olmuş. Böyle pırıl pırıl gençler örnek olacak ki yanlış yapanlar öğrenecek. Ben kirletmedim dokunmam demeden eldivenlerini giyerek doğaya olan saygılarını gösteren çocuklarımızı ve ogretmenlerimizi kutluyorum.
Yanlış bence 5 yıl önce
Başkasının çöpünü toplasin diye mi öğrencileri okula gönderiyoruz.Böyle farkındalık olmaz.
16
parçalı bulutlu