banner851

banner614

Çalışmalar tamamlanmayı bekliyor

Havaların ısınmasıyla birlikte Düzce'de yarım kalan özellikle yol çalışmaları başta olmak üzere altyapı çalışmaları da tamamlanmayı bekliyor. Çalışmaların bugünlerde başlatılması bekleniyor.

banner619
Yerel Haber 19.04.2009, 19:15
193
Çalışmalar tamamlanmayı bekliyor

Kış aylarında her yağmurla birlikte etkisini gösteren altyapı eksiklikleri havaların ısınmasıyla birlikte bitirilmeyi bekliyor. Yol sorunu başta olmak üzere kanalizasyon, doğalgaz ve diğer altyapı çalışmaları da bugünlerde başlayacak. Özellikle yeni mahalle olan köylerin altyapı konusunda ciddi sıkıntılar yaşadığı bilinirken bu çalışmalar da bir an önce tamamlanmayı bekliyor. Yol sorunuyla adından sözettiren Şıralık Mahallesi, Beyköy Yolu, Çay Mahallesi ve Ağa Mahallesi'ndeki bazı noktalar da yetkililerin daha önce havaların ısınmasıyla birlikte çalışmaların başlatılacağını söylemesiyle bu günlerde yapılmayı bekliyor.

Diğer taraftan altyapı çalışmalarının yapılması ile birlikte Düzce'nin önemli bir sorunu da çözülmüş olacak. Özellikle adından sözettiren yeni mahalle olan köylerle sorunlarından kurtulmuş olacak. Başlatılacak çalışmalarla birlikte yaz sonuna kadar yol konusunda çoğu sorunun bitirilmesi hedefleniyor.

banner844
Yorumlar (0)