banner851

banner614

DAKE’DEN ACİL DURUM TEMEL EĞİTİMİ

banner619

Düzce Arama ve Kurtarma Derneği (DAKE) inşaat ve endüstriyel yapı sanayi sektöründe faaliyet gösteren bir fabrikanın çalışanlarına eğitim verdi. Halkın tamamının doğal afet ve acil durumlara karşı bilinçli olması gerektiğini vurgulayan DAKE Başkanı Metin Gözütok, eğitim almak isteyenlerin kendilerine ulaşmalarının yeterli olacağını belirtti.

banner846
Yerel Haber 15.11.2017, 13:32
264
DAKE’DEN ACİL DURUM TEMEL EĞİTİMİ
banner844

Düzce Arama ve Kurtarma Derneği (DAKE) inşaat sektöründe prefabrike ve ön gerilmeli betonarme endüstriyel yapı elemanları sanayinde uzmanlaşmış bir firmaya Acil Durum Temel Eğitimi verdi.

Firma personelleri son günlerde özellikle çokça konuşulan deprem gerçeği ve hayatımızın her anında karşılaşmamız olası olan acil durumlardaki hareket tarzları, afet çeşitleri, depremler, sel ve yangın konularında eğitim aldı. Fabrika personeli acil durumlara karşı doğru davranış sergileyebilmek adına eğitime yoğun katılım gösterdi.

DAKE Başkanı Metin Gözütok halkın tamamımın afetlere ve acil durumlara karşı bilinçlendirilmesinin önemli olduğunu vurgulayarak, eğitim almak isteyenlerin kendilerine ulaşmaları halinde hazır olduklarını belirtti.

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (1)
Ali veli 4 yıl önce
Metin kardeşim bu işlere gönül vermiştir