banner851

banner614

DEPREM FOTOĞRAFLARI SERGİLENDİ

banner619

Gazeteci Mehmet Kıdıman'ın "Deprem Fotoğrafları ve Gazete Küpürleri Sergisi" Anıtpark'ta sergilendi. Kıdıman ailesi ve Düzce Gazeteciler Cemiyeti"nin ortak çalışmasıyla açılan sergide hedef "Geleceğe Işık Tutmak"..

banner846
Yerel Haber 17.08.2015, 19:15
1864
DEPREM FOTOĞRAFLARI SERGİLENDİ
banner844

17 Ağustos 1999 Depremi'nin 16.Yılında "Mehmet kıdıman Deprem Fotoğrafları ve Gazete Küpürleri Sergisi"Anıt Park'ta sergilendi..Gazeteci Mehmet Kıdıman'ın vefatından sonra ailesinin "geleneği sürdürme" ideali doğrultusunda Düzce Gazeteciler Cemiyeti'nin de katkılarıyla açılan sergi de hedef "Acıları Tazelemek Değil, Geleceğe Işık tutmak" olarak açıklandı.

Kıdımlan ailesi adına genel bir değerlendirmede bulunan  Arif Kıdıman, babasının başlattığı serginin devamının esas alındığını belirterek " babamızın ideailini sürdürmek ve geleceğe ışık tutmak istiyoruz" dedi.

Gazeteci Mehmet Kıdıman'ın ciddi anlamda arşivi olduğunu dile getiren Arif Kıdıman, Düzce Gazeteciler Cemiyeti'nin de katkılarıyla Mehmet Kıdıman Sergisi'nin sürdürüleceğini kaydetti..

  

Yorumlar (4)
vatandaşın biri 6 yıl önce
Geçen sene belediye de açmıştı aynı sergiden. Duzcenin yerine Hendek depreminin Ali İnci nin resimlerini sergilemişlerdi.bu sene resim bulamadılar heralde. Ama sergiyi görmeye müdürünü görevli göndermiş ali güney.
Düzcesporlular 6 yıl önce
Sergi için teşekkürler her yıl olsun böyle... ve düzcespor olarak sloganımız: depremler yıkar rakipler asla!
naim. 6 yıl önce
çok teşekkür babanı da bu halkı da öldürme!!!
Geçen Yıl 6 yıl önce
Geçen seneki anmalarda, MHP yönetimi Oğuz Özyiğit''in teklifi ile Kıdıman, ın fotoğraflarına sahip çıkmış ve güzel bir program yapmıştı. Bu gün sergiyi gezerken aklıma geldi yazayım dedim.