banner851

banner955

“DERNEĞİMİZ DÜZCE’DE İLK OLMA ÖZELLİĞİ TAŞIYOR”

Düzce Aşiyan Ailenin Güçlendirilmesi, Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Hülya Çiçek Arıkboğa ve yönetimi Düzce Valisi Cevdet Atay’ı ziyaret ederek, dernek faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Yerel Haber 31.07.2021, 14:30 31.07.2021, 17:22
1259
banner986

Düzce’de şiddet gören, aile temelli dezavantajları olan bireylere destek vermek için kurulan Düzce Aşiyan Ailenin Güçlendirilmesi, Eğitim ve Kültür Derneği, faaliyetlerine başladı. Kurucuları arasında psikolog, sosyolog, tekniker, hemşire ve öğretmenlerin olduğu Düzce Aşiyan Ailenin Güçlendirilmesi, Eğitim ve Kültür Derneği, il genelinde şiddete maruz kadınlar başta olmak üzere, dezavantajlı bireylere yönelik araştırma ve çalışmalar yürütecek.

Düzce Aşiyan Ailenin Güçlendirilmesi, Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Hülya Çiçek Arıkboğa ve dernek yöneticileri Düzce Valisi Cevdet Atay’ı makamında ziyaret etti. Dernek faaliyetleri ile ilgili Düzce Valisi Cevdet Atay’a brifing veren Dernek Başkanı Arıkboğa, derneğin Düzce’de ilk olma özelliği taşıdığını söyledi.

Düzce Valisi Cevdet Atay ise, Düzce’de yaptıkları başarılı çalışmalardan dolayı Dernek Başkanı Arıkboğa ve dernek yöneticilerine teşekkür etti.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (0)
23
açık