banner851

banner614

DİLARA SENA'DAN SEVİNDİREN HABER!

15 gün önce "Okula gidiyorum" diyerek evden çıkan ve kendisinden bir daha haber alınamayan 16 yaşındaki Dilara Sena Hanedar’dan iyi haber geldi. Bu sabah evine geri dönen genç kız, ailesinin gözündeki yaşı dindirdi.

banner619
Yerel Haber 01.11.2016, 09:30 02.11.2016, 11:16
8237
DİLARA SENA'DAN SEVİNDİREN HABER!

18 Ekim'den bu yana kendisinden haber alınamayan 16 yaşındaki Dilara Sena Hanedar, bu sabah evine geri döndü. Ailesinin günlerdir süren tedirgin bekleyişi de sona erdi. 15 gün önce yaşadıkları Çilimli’nin Kiraztarla Köyü’nde anne ve babasının servisle okula uğurladığı Dilara Sena Hanedar'ın servisten indikten sonra okula girmediği ortaya çıkmış ve eve geri dönmeyince kayıp olduğu anlaşılmıştı. Efkan-Nigar Hanedar çifti de kızlarını bulunması için önce soluğu jandarmada ardından da haber merkezimizde almıştı. Gözleri yaşlı şekilde kızlarına "Ne olursa olsun geri dön" diyen üzgün anne-baba dün akşam gelen telefonla umutlandı. Kızlarının geri döneceği haberini alan aile beklemeye koyuldu ve kızları sabaha karşı evine döndü. Önce jandarmada ifadesi alınan Dilara Sena Hanedar ardından günlerdir ayrı kaldığı ailesiyle evinde hasret giderdi.

Öte yandan Hanedar ailesinin kızlarının kaybolması ile ilgili olan kişi ya da kişiler hakkında gerekli mercilere şikayette bulunacakları öğrenildi.

banner844
Yorumlar (6)
Who 5 yıl önce
Benim okuldan tanıdığım bir kız bu Dilara. Yeniden kaçtı..
Buse 5 yıl önce
İlki başina kotu bisey gelmeden evine geri döndü
Ender 5 yıl önce
Bu kız bunca zaman neredeydi? Kimde kaldı? Ne yedi ne içti? Alan kim bırakan kim? Amaçları neydi? Bunun gibi akıllarda bir sürü soru var. Peki bu aile bi açıklama yaptımı/yapacakmı?
Düzceli 5 yıl önce
Allahım vicdansızlara vıcdan ver yarabbim ne güzel zengin çocuğuyum istediğimi elde edebilirim yaparım baba parası şımarığı
Nurcan 5 yıl önce
Nerdeymiş o kadar Zaman pes ya çok ilginç bu insanlar
Munir Gundogdu 5 yıl önce
Yaradan tekrar o aileye ayrılık acısı yasatmasın insAllah