banner851

banner614

DÜZCE BELEDİYESİ TEYAKKUZDA

Düzce Belediyesi’nde ilgili müdürlükler tarafından oluşturan kriz masasında olası kar yağışına karşı ekiplerin çalışma planının oluşturulduğu ve son hazırlıkların tamamlandığı bildirildi.

banner619
Yerel Haber 05.12.2017, 16:24
1083
DÜZCE BELEDİYESİ TEYAKKUZDA

Düzce Belediyesi içerisinde olduğumuz kış aylarında yoğun yağmur ve kar yağışın oluşturabileceği olumsuzluklara karşı vatandaşların mağduriyet yaşamaması adına çalışma planı oluşturdu.

Düzce Belediyesi’nde bulunan ilgili müdürlükler tarafından yapılan toplantıda kurulan kriz masasında tatbikat anlayışı ve çalışma planları değerlendirildi.

İtfaiye, Ulaştırma Hizmetleri, Fen İşleri, Su ve Kanalizasyon, Temizlik, Zabıta ve Destek Hizmetleri Müdürlerinin hazır bulunduğu toplantıda Düzce ili genelinde oluşturulacak kriz merkezleri ve araç filosunun durumu değerlendirilerek son hazırlıkların tamamlandığı bildirildi.

Düzce Belediyesi’nce yapılan açıklamada olası kar yağışı ve zorlu hava şartlarına karşı yol açma, tuzlama ve kaldırım temizleme çalışmalarının kesintisiz şekilde yapılacağı ve ekiplerin 24 saat esasına göre çalışacağı belirtildi.

Haber: Ö.YILMAZ
banner844
Yorumlar (6)
hakan 4 yıl önce
ulan insan bu kadar pişkin olmaz sabah 7:30 arabası yok neymiş farabi bayırını cikamamıs belli oluyor teyakuzda olduğu.
AİTOR 4 yıl önce
meteoroloji günler öncesi uyarısını yaptı ama ekip gece yağacağını ihtimal olarak kabul etmemiş.
mühendis b 4 yıl önce
çay, kahve, kek,oralet az yiyin çok çalışın beyler! düzce yangel yat yeri değil. şimdiye kadar yattınız biraz çalışın lütfen maaşınızı hakkedin....
aitor 4 yıl önce
Çok çalışılmış. O kadar çok ki yollar hiç açılmamış.
nihal 4 yıl önce
Bu sabah saat 7:00 Kalıcı konutlarda araçlar kar nedeniyle yollarda kaldı.
İşe gidiş saatlerinde yolların açık olması gerekmez mi ?
Kaygan zemin! 4 yıl önce
Merkezdeki ,Mutfak fayansina benzeyen kaldirim taslarini kaldirin yeter.