banner851

banner614

DÜZRAD ÜYELERİ İFTARDA BULUŞTU

banner619

Amatör Telsizciler DÜZRAD’ın düzenlediği iftarda bir araya geldi. Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen amatör telsizciler, bugüne kadar telsizden seslerini duydukları arkadaşları ile yüz yüze görüşme fırsatı buldu.

banner846
Yerel Haber 22.07.2014, 17:27
314
DÜZRAD ÜYELERİ İFTARDA BULUŞTU
banner844

Düzce Telsiz ve Radyo Amatörleri Derneği (DÜZRAD) tarafından geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeğinin 6.sı gerçekleştirildi. Muncurlu’da gerçekleştirilen iftara 9 ilden 80 amatör telsizci katıldı.

Cumartesi akşamı gerçekleştirilen iftara, Marmara Bölgesi başta olmak üzere çevre bölge ve illerden çok sayıda amatör telsizci katıldı.

DÜZRAD Başkanı Halil Ayyıldız, tanışma ve kaynaşma iftarına katılımdan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ayyıldız, “Bugün geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar programımızın 6.sını gerçekleştiriyoruz. Türkiye’nin çeşitli illerinden amatör telsizci arkadaşları bir araya getirip hem iftar yapıyoruz, hem de tanışma ve kaynaşma faaliyetlerinde bulunuyoruz. Telsizden görüşüp, yüz yüze görüşme imkanı olmayan arkadaşlarımızı bu tür etkinliklerle bir araya getirip yüz yüze görüşmelerini de sağlıyoruz.” şeklinde konuştu.

Ayyıldız, geleneksel olarak düzenledikleri bu iftarlarda yeni arkadaşlıkların doğmasına vesile olduklarını, karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunduklarını sözlerine ekledi.

İftar için DÜZRAD başkanı Halil Ayyıldız ve yönetimine teşekkür eden amatör telsizciler, yemek sonrası bol bol sohbet ederek toplu fotoğraf çekildiler. Fotoğraf çekimlerinin ardından etkinlik sonlandırıldı.

 

Haber;S.Kaşkır

 

 

 

 

 

Yorumlar (0)
18°
kapalı