banner851

banner955

EMİTT FUARI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

1997 yılından bu yana düzenlenen ve hem ulusal hem de uluslararası turizm profesyonellerinin buluştuğu bir zirve konumuna gelen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) için geri sayım başladı. 31 Ocak Perşembe günü başlayıp 3 Şubat Pazar günü sona erecek olan 23. EMITT fuarı için tüm hazrlıklarını tamamlayan Düzce, bu yıl da valilik ve belediyenin ortak standında ziyaretçilerini ağırlayacak. Her yıl büyük umutlarla EMITT'te boy gösteren Düzce'nin bu kez fuarın meyvelerini yatırımcı olarak toplaması bekleniyor.

Yerel Haber 29.01.2019, 12:27 29.01.2019, 18:02
1179
banner1032

Her yıl Ocak ayı sonunda TÜYAP Beylikdüzü Fuar Alanı'nda gerçekleştirilen ve 80'den fazla ülkeden binlerce katılımcıyı buluşturan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) 31 Ocak Perşembe günü başlayacak.
 
21 yıldır sektöre yön veren bir amiral gemisi konumuna ulaşan EMITT Fuarı için ilimizde de hazırlıklar tamamlandı. Düzce Valiliği ve Düzce Belediyesi bu yıl da ortak stantla fuardaki yerini alacak. Şehrin doğal ve tarihi güzelliklerinin yanı sıra yöresel lezzetler de ziyaretçilerle buluşacak. EMITT Fuarı'nın açılışında Düzce protokolü de hazır bulunacak. Yıllardır EMITT'te boy gösteren ancak yatırımcı açısından beklenen geri dönüşü alamayan Düzce'nin her sene daha profesyonel olarak katıldığı EMITT'ten bu kez eli dolu dönmesi umut ediliyor. Yerli ve yabancı yüzlerce yatırımcı ve tur şirketinin katılım gösterdiği fuarda, Düzce'nin turizm potansiyellerinin en iyi şekilde tanıtılıp kente yatırım çekilmesi bekleniyor.
 
İlde olduğu gibi ilçelerde de EMITT hazırlıklarına son şekil verildi. Başta turizme açılan kapımız Akçakoca olmak üzere tarih, kültür, turizm zenginliklerimizin ön plana çıkarılması ve en iyi şekilde tanıtılması amacıyla çalışmalar tamamlandı.
 
31 Ocak-3 Şubat 2019 tarihleri arasında 23.’sü düzenlenen EMİTT fuarı için hazırlıklarını tamamlayan Akçakoca Belediyesi Salon 3’de, 35 metrekare stant açarak EMİTT fuarındaki yerini alacak. EMİTT fuarı ile ilgili olarak konuşan Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, “31 Ocak-3 Şubat 2019 tarihleri arasında düzenlenecek EMİTT fuarı için hazırlıklarımız tamamlandı. İlçemizin tanıtımının yer aldığı broşürler, hediyelik eşyalar hazırlandı. Bu yıl da yine ayrı bir stantta Karadeniz’in incisi olan  Akçakoca’mızın gezilecek görülecek yerlerinin ve kültürel değerlerinin tanıtımını yapacağız.” dedi.


Haber: C.ÜSTÜNER- S.AYAN

Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

 
Yorumlar (7)
düzceli 4 yıl önce
düzceye yatırım getirmesi gereken vekiller başkanlar iş insanları vakıflar dernekler yıllardır neredeler? hangi bi yatırımı inşa ettirip açılışını yapmışlar düzceyi tanıyan tanıyor zaten yatırım gerek
Ah bürokrasi vah bürokras 4 yıl önce
Fuara da il i tanımayan torpilli bürokratları götürün de tam olsun. Yiyin, için, gezin, tozun ancak israf etmeyin. Zira memlekette ekonomik kriz var. Sorarlarsa da düzceyi tanıtıyoruz diyin. Kimse de sormaz Düzce’yi de.
Yemen 4 yıl önce
Yaw Düzce valisi bld başk dememiş de neden yemenici demiş. DüZce yi yemenici mi yönetiyor. Bu haberi yemenici mi yaptırdı. Böyle haber mi olur. Vali ne demiş. Düzce bld ne demiş ?? Ne günlere kaldık ya rabbiii ?? !!
fabrika gelmesin 4 yıl önce
düzcede fabrika olmamalı.tarım toprağımız az.olanlarıda büyük bir iştahla yok ediyoruz.medya da buna çanak tutuyor.sen siyasiye fabrika yok diye ağlarsan organize sanayiyle dolar düzce.ilerde çok ararsınız bir avuç toprağı.
Arda can 4 yıl önce
Fasa fiso bu güne kadar pek bir artısı olmadı EMİT fuarının. Orada harcanan para ile sosyal medyada tanıtım yapılsa daha iyi tanınır.
Hayel 4 yıl önce
Önce cöp işini halledelım sonra hava kirliligi küçük melen ve asar karaca konuralp derelerini temizleyıp yaşam alanı yapalım efteni yaşam alanı olsun hele trt ile ortaklaşa filim platosu bunu yaparsak düzce kendiliginden bolu gibi tanırlar
Vay vay 4 yıl önce
Yıllardır ben trızim yatırımı görmedim Efteni uyuyan bir dev ama nerde
14
kapalı