banner851

banner614

Fikir Gazetesi kuruluşunu kutladı.

banner619

Düzce'nin altıncı günlük gazetesi olan ve geçtiğimiz haftalarda yayın hayatına atılan Fikir, kuruluşunu düzenlediği bir gece ile kutladı. Geceye ilgi büyük old

banner846
Yerel Haber 19.07.2008, 12:21
206
Fikir Gazetesi kuruluşunu kutladı.
banner844

Düzce'nin yeni günlük yerel gazetesi Fikir, açılışını düzenlediği yemekle yaptı. Açılış kutlamasına basın mensuplarının olduğu kadar, kamu görevlileri ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri de yoğun ilgi gösterdi.

Yemeğe TSO Başkanı Metin Büyük, Düzce İl Emniyet Müdürü Saim İşlek, Tarım İl Müdürü Ayhan Ünal, AK Parti Kaynaşlı İlçe Başkanı Birol Şahin, Muhtarlar Derneği Başkanı Aydın Dursun, Düzce Esnaf Kefalat ve Kredi Kooperatifi Başkanı Ertan Taşlı, yerel gazete ve çalışanları katıldı.

Konukları tek tek kapıda karşılan Fikir Gazetesi sahibi Nazım Aktaş ve çalışanları tüm konuklarla da tek tek ilgilendi. Gerçekleştirilen slayt gösterisi ile fikir gazetesinin tanıtımları yapılırken gazete çalışanları konuklara tanıtıldı.

Yemekte bir konuşma yapan Fikir gazetesi sahibi  Nazım Aktaş, Düzce'de basın sektöründe yeni bir soluk olacaklarının altını çizdi.

Geçtiğimiz haftalarda yayın hayatına atılan Fikir Gazetesi Düzce'nin altıncı günlük yerel gazetesi oldu.

Yorumlar (0)
19°
açık