banner851

banner614

GELİRİ MUHTAÇ ÇOCUKLARA

Yardıma muhtaç ailelerin çocuklarının kırtasiye ihtiyaçlarını karşılamak için Düzce Gençlik Derneği bir tiyatro oyunu sahneleyecek. Oyunun tüm geliri çocukların kırtasiye masraflarına harcanacak.

banner619
Yerel Haber 28.09.2013, 17:38
204
GELİRİ MUHTAÇ ÇOCUKLARADüzce Gençlik Derneği ve Düzce Balkan ve Kültür Derneğinin katkısı ile yardıma muhtaç ailelerin çocukları için Gençlik merkezi tiyatro salonunda “Gece Kondum Sensin” adlı bir oyun sahneleyecek. Oyundan elde edilen gelirin tamamı ile muhtaç ailelerin çocuklarına kırtasiye yardımı yapılacak.

Düzce Gençlik Derneği Başkanı Hakan İşikan tüm Düzce halkını oyunu izlemeye davet etti.
Hakan İşikan “ Düzce Gençlik Derneği ve Düzce Balkan ve Kültür Derneği ortaklaşa Gençlik spor Müdürlüğü konferans salonunda tiyatro gösterisi düzenleyeceğiz. Oyunumuza tüm Düzce halkı davetlidir. Oyunumuz “ Gece Kondum Sensin” adlı doğaçlama gelişen bir komedi oyunu. Oyunumuz 29 Eylül Pazar günü 19.00 'da Gençlik Merkezi Tiyatro Salonunda sahnelenecek.” ifadelerini kullandı.

Özcan Deniz ve Fahriye Evcen’in rol aldığı evim sensin filminden uyarlanan “Gecekondum sensin remix” adlı oyun 29 Eylül Pazar günü saat 19.00’da Gençlik Merkezinde sahnelenecek.

 

 

Haber; M.YILMAZ

Yorumlar (0)